Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Лафче  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано13.07.11 21:39





Имате думата!



Тема Re: Лафченови [re: surfline]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано14.07.11 11:22



че немците като цяло са адски високи

не знаех, но вчера един немец беше в офиса на някаква среща и бяхме като джуджета около него



А аз да се "похваля": в понеделник вечер така се прибих с колелото. Такива рани имам по краката, като дете не съм имала такива. Но пък много исках да видя една невероятно ухаеща липа точно къде е и то спускайки по едно стръмнина с чакъл, едри камъни и улеи от дъжда. По кофтито е, че и ръката към рамото си повредих, но се надявам до седмица да ми мине, ако ли не ще трябва да посетя чичо доктор. Иво се закани, че ще ми купи протектори, каска и ще ходим с аптечка

Въпреки това след някой и друг ден пак излизаме в парка



Тема Re: Лафченови [re: galia71]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано14.07.11 11:59



Браво Гале, ти направо си се върнала години назад, когато непрекъснато падахме и жулехме колената ;)



Тема Re: Лафченови [re: galia71]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано14.07.11 12:47



Хехе и аз онзи ден се метнах на колелото на дъщерята и обиколихме с мъж ми квартала. Обаче вече втори ден д-ъто леко ми е с мускулна треска, нещо седалката не ми беше удобна. И тия ръчни спирачки...който е карал Балканче с контра...;)



Тема Re: Лафченови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано14.07.11 12:54



след две, три излизания още и д.то няма да те боли вече

.

А с липсата на контрата и двамата имахме проблем.

Ние от квартала до Западния парк и после в него връткахме. Някъде около 10км се събират. Според половинката Борис се справял по-добре на този маршрут. Но аз излизам на разходка с колелото все пак, не на скоростно каране



Тема Re: Лафченови [re: surfline]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано14.07.11 16:33



Гале, няма да се даваш!


Юнак без рани не може! А аз пък нали карам байка на мъжо, , бърз...няма да ти казвам колко пъти се нахаквам баш там дето най боли......а и с тая седалка, ама след десетина качвания спря да ме боли дупето...

бай дъ уей....днес видях щерка ти Дени в метрото! Много е симпатична, и изглежда наистина добро дете!



Тема Re: Лафченови [re: dessbess]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано14.07.11 17:06



Благодаря

Сигурно на 35-те градуса жега пак беше с дънки и кецове

Аз паднах с по-малкото колело. Иначе и аз карам понякога на Иво макар малко височка да ми идва рамката, но много по-голям кеф е да караш по-хубаво колело. По натам и аз ще се оборудвам с голямо с 26 цолови гуми и алуминиева рамка само да оправим мястото където ще ги прибираме

А падането хич няма да ме откаже колкото много ме болеше, толкова много се и хилех, че то много комична ситуация беше



Тема Re: Лафченови [re: galia71]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано14.07.11 18:12



И аз така миналата година блях по върховете и минах за по-напряко през един копривак...а в Германия, освен много високи хора има и УЖАСНО буйна и висока коприва - става почти като марихуанени растения - висока по 1,50 м. и с едни глави...А бе ужасна работа

.



Тема Re: Лафченови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано14.07.11 19:00



Мдааа, дънки, кецове и жълт топ - суитчер на Есприт! Рапорт даден!





Тема Re: Лафченови [re: surfline]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано14.07.11 19:00



тц тц тц!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.