Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано16.06.11 12:02



Хрумна ми по случай една случка от преди малко.
Аз ли съм единствената дето си губи златните накити и не и пука, и винаги остава леко разочарована като получи такъв безсмислен подарък

.

На какви подаръци най много се радват жените, я да видим.
Аз примерно бих се зарадвала най-много на курс по нещо свързано с дизайн и програмиране . В краен случай и паричната ми равностойност ме устройва




Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jensen-110062]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано16.06.11 12:29



На мен ми подаряват само гутшайни ( карти за пазаруване за определени магазини). Веднъж получих такъв от една бижутерия, отидох и си избрах едно кулие и към него една симпатична дрънкулка за закачане. Оказа се че е бяко злато а малкия камък е диамант ( но малък) . Много ми хареса и доплатих. Ако го загубя, няма да ми е все тая и ми седи чудесно. Има накити, които само изглеждат добре в кутията, има и други, които седят чудесно



Иначе обичам всякакви дрънкулки, вчера си купих 3 чифта летни обеци - висящи с корабчета, другите с котвички и т.н.

Подаряват ми герданчета, гривнички, билет за театър и всякакви дреболийки, които харесвам



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: Deern]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано16.06.11 13:15



Обичам всякакви подаръци, още повече ако успеят да ме изненадат. Може и една фибичка да е, ама ако са успели да ме изненадат цена няма да имат ;)



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jensen-110062]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (член)
Публикувано16.06.11 13:35



Аз май съм по сантименталните подаръци. Може да е всичко - книга, картина, сувенир, бижу или нещо съвсем не предметно, но да усетя, че е само за мен

После такива подаръци ми носят приятна емоция.

Курсове и такива неща предпочитам сама да си ги подарявам.



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jensen-110062]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано16.06.11 14:23



Аз обичам изненадите. Няма значение какъв е подаръка





Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jensen-110062]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано16.06.11 15:01



Аз обичам да ми подаряват парфюми, курсове(в последно време готварските най-силно ми лежат на сърцето) или "изживявания"(примерно строене и нощувка в иглу, нещо свързано с катерене, крими-вечеря в някой от околните замъци или театри и пр.) и кратки пътувания(колкото по-далече, толкова по-добре

).

Бижута, заврънкии, часовници и пр. , естествено, приемам с удоволствие, ама не ми се подкосяват краката от тях. Освен, ако не са собственоръчно направени(или поне моделът да е измислен) - тогава вече ги гледам с малко по-друго око.



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: surfline]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано16.06.11 22:14



Точно днес много бих се зарадвала, ако някой ми подари билети за голям летен рок фест из западна Европа! Отколешна мечта!
Иначе, радвам се на всичко, което е подарено с внимание и отношение. Отбиване на номери много не обичам.



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jensen-110062]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано16.06.11 22:41



Аз лично бих се зарадвала на пътешествие, екскурзийка...май само на това. Изненадките ми галят душицата, но бих се израдвала истински на гореспоменатите....







Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jensen-110062]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано17.06.11 08:29




Всичко, което е поднесено лично и изразява отношение - би ме зарадвало. Винаги, когато приготвям нещо за някого - влагам старание, опитвам се да отгатна какво най - много ще се хареса, старая се да приготвя хубава опаковка и т.н. - подобни неща "виждам" и когато на мен ми подаряват неща. Винаги си личи, когато човекът е вложил специално отношение в жеста, а не е просто отбиване на номера.

Харесвам най - много разни изненадващи пътувания, екскурзии, пикници, такива организации - за ловци на спомени.
Бижута - не толкова, парфюми - ежедневно ми е, някак да подаряваш козметика - така или инак си купувам и ползвам.
Няма да се расърдя и ако ме оставят да си избера аз подаръка - особено за дрехи, аксесоари и пр.- макар, че се губи елементът на изненадата - така пък човек може да бъде сигурен, че ще нацели точно каквото се харесва и от каквото има нужда др.отсреща.
Аз също бих подарила пари, в този смисъл, просто ще ги опаковам оригинално.

За подаръците ми е най - трудно да избирам на мъж, с когото съм дълго време.
В даден момент се изчерпва почти всичко, знаейки какво харесва, какво има и т.н. За жена е по - лесно май да се избира.



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jensen-110062]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано17.06.11 09:29



Аз най-много се радвам на пътуване - няма значение дали е в България или в чужбина!







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.