Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:05 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Я пак се пробвайте по любимата ми частнови [re: jensen-110062]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.06.11 10:11



При такова положение и сам война е войн, и са двата вида ще си скъсам нервите тотално ....





Тема Re: Я пак се пробвайте по любимата ми частнови [re: jana]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано27.06.11 10:17



е защо по точно ще си скъсаш нервите с тях, кое е толкова ужасното, би ли детаилизирала ?
Като гледам мъжете покрай мен горните 2 варианта са направо перфектни.




Тема Именнонови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано27.06.11 10:26



И ти никъде не можеш да го пратиш с децата, ако той не се ангажира сам



Всеки от вас поема изключителните случаи - той- извънредни позвънявания по тел, а ти- ставане от шезлонга и сменяне на пелени



Тема абе леко смешно ми ставанови [re: jensen-110062]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано27.06.11 10:30



държите се като че ли вашите мъже са по добри от описаните случаи.
Че аз не съм виждала перфектни мъже, къде ги намерихте бе?

СПоред мен пък горните варианти изобщо не са лоши. Аз и с двата бих живяла, въпреки че ми е трудно кой от двата да избера.

Няма по хубаво от това да можеш да разчиташ на мъжа си че ще гледа децата перфектно. А това че сама ще печеля парите изобщо не значи, че трябва да изнемогвам, понеже ще си избера работа, която ми носи удоволствие. Много съм благодарна на мъжа ми, че се занимаваше с децата докатот рябваше да уча. Това е най доброто, което можеше да направи за мен. Е... той не е перфектна детегледачка, ама се справя колко може и децата оцеляват. Понякога човек няма нужда от нищо друго, освен от възможността да остане сам за да си свърши работа и да се наспи на спокойствие.

Другият вариант също не е толкова лош, и без това за децата е най добре майката да се грижи за тях. Не е ли хубаво да имаш шанса да прекарваш всяка минута с децата си, да ги гледаш как растат и да им даваш най доброто, което според теб трябва да получат. А ако имаш и помощ си е направо рахат.
Пък и лошо ли е да идеш на почивка с деца и въпреки всичко това да бъде и твоя почивка, защото винаги има на кой да оставиш децата и да идеш да си живееш живота.

Вариантите са си супер. Пък вие ако си мислите, че мъжете ви са по добри от тях, ще повярвам само като го видя с очите си






Тема всъщност забелязвате линови [re: jensen-110062]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано27.06.11 10:34



колко негативно четете вариантите. Виждате само лошото, което всъщност е много по малко от доброто. Аз виждам хубавото, а вие го игнорирате и обръщате внимание само на лошото.
Бъдете малко по позитивни






Тема Re: Я пак се пробвайте по любимата ми частнови [re: jensen-110062]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано27.06.11 10:35



Не съм Яна, но

*кандидат номер едно е путьо
*кандидат номер две е спермо- и кинтодарител

И от нито един от двата "типажа" не бих се навила да родя дори едно дете, а да не говорим за повече и да свържа животът си и този на детето/цата ми с тях. Това за мен би било абсолютен мазохизъм спрямо мен самата.

Искрено съжалявам, че си заобиколена с мъже пред, които тези 2 варианта са "направо перфектни"

.



Тема Харесваш ми тая сутриннови [re: jensen-110062]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано27.06.11 10:45



С такива мъже може да се живее, но нещата са много крайни. Не знам от какво зависи нагласата на 2мата за да водят такъв начин на живот. Аз бих го приела като временно решение, макар че за някои хора това спокойно може да бъде и дългосрочно.

п.п. Има и други мъже, но там жената трябва да си плати поне половината наем или кредит за къщата, както правят всички тук пишещи дами



И аз разбира се, с моите ваканции, все пак не си падам по мъже - финансови камикадзета

Редактирано от Deern на 27.06.11 10:47.



Тема Re: абе леко смешно ми ставанови [re: jensen-110062]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано27.06.11 10:50



Моят мил съпруг е по-добър и от двата описани случая

. Носи в къщи много повече от 300 лв на месец, а и перфектно се оправя с детето. Даже в момента си е в къщи с нея и я гледа, защото е настинала и пропуска градината. Аз съм на работа :). Без неговата заплата нямаше да можем да си позволим да си плащаме кредита за апартамента и Яна да ходи в частна градина. Детегледачка и икономка не са ни нужни.
Не че са ти лоши или неприемливи вариантите. Има ги, даже има и по-кофти - хем пари не носи, хем децата не гледа . Всеки си избира каквото го устройва - явно на хората, които са тук, предложените от теб не ни устройват. Аз лично не си представям как може бащата да не се ангажира с отглеждането и възпитанието на децата си - въпреки, че го виждам около мен. То е ясно, че децата ще оцелеят, може и семейството да е стабилно. Въпрос на гледна точка и приоритети. Струва ми се абсолютно безсмислено да се дават оценки на тип поведение - всеки избира каквото му е на сърце, ако за мен даден вариант е неприемлив, това съвсем не означава същото за някой друг.



Тема Re: Я пак се пробвайте по любимата ми частнови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.06.11 10:57



Именно сърфа ме е изпреварила.
Ако сама ще се грижа за детето си за какво по-точно ми е мъжа??? спокойно може да мине само с месечна издръжка така и така го няма ....
Първият .... не си представям да живея с мъж в домашна престилка някакси, всичко мъжко изчезваааааааа





Тема Re: абе леко смешно ми ставанови [re: jensen-110062]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.06.11 10:58



За нас са си перфектни

.... Моя мъж хем работи, хем помаг ав домакинството, хем не пренебрегва нито мен нито детето ни. И дват атипа са прекалено крайни, за да им се кефя и да са перфектни за мен. А ти като не вярваш ако може х да те издържа за седмица бих те поканила у нас да видиш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.