Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:50 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема На какъв подарък най много бихте се зарадвали  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано16.06.11 12:02



Хрумна ми по случай една случка от преди малко.
Аз ли съм единствената дето си губи златните накити и не и пука, и винаги остава леко разочарована като получи такъв безсмислен подарък

.

На какви подаръци най много се радват жените, я да видим.
Аз примерно бих се зарадвала най-много на курс по нещо свързано с дизайн и програмиране . В краен случай и паричната ми равностойност ме устройва




Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jensen-110062]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано16.06.11 12:29



На мен ми подаряват само гутшайни ( карти за пазаруване за определени магазини). Веднъж получих такъв от една бижутерия, отидох и си избрах едно кулие и към него една симпатична дрънкулка за закачане. Оказа се че е бяко злато а малкия камък е диамант ( но малък) . Много ми хареса и доплатих. Ако го загубя, няма да ми е все тая и ми седи чудесно. Има накити, които само изглеждат добре в кутията, има и други, които седят чудесно



Иначе обичам всякакви дрънкулки, вчера си купих 3 чифта летни обеци - висящи с корабчета, другите с котвички и т.н.

Подаряват ми герданчета, гривнички, билет за театър и всякакви дреболийки, които харесвам



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: Deern]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано16.06.11 13:15



Обичам всякакви подаръци, още повече ако успеят да ме изненадат. Може и една фибичка да е, ама ако са успели да ме изненадат цена няма да имат ;)



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jensen-110062]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (член)
Публикувано16.06.11 13:35



Аз май съм по сантименталните подаръци. Може да е всичко - книга, картина, сувенир, бижу или нещо съвсем не предметно, но да усетя, че е само за мен

После такива подаръци ми носят приятна емоция.

Курсове и такива неща предпочитам сама да си ги подарявам.



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jensen-110062]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано16.06.11 14:23



Аз обичам изненадите. Няма значение какъв е подаръка





Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jensen-110062]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано16.06.11 15:01



Аз обичам да ми подаряват парфюми, курсове(в последно време готварските най-силно ми лежат на сърцето) или "изживявания"(примерно строене и нощувка в иглу, нещо свързано с катерене, крими-вечеря в някой от околните замъци или театри и пр.) и кратки пътувания(колкото по-далече, толкова по-добре

).

Бижута, заврънкии, часовници и пр. , естествено, приемам с удоволствие, ама не ми се подкосяват краката от тях. Освен, ако не са собственоръчно направени(или поне моделът да е измислен) - тогава вече ги гледам с малко по-друго око.



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: surfline]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано16.06.11 22:14



Точно днес много бих се зарадвала, ако някой ми подари билети за голям летен рок фест из западна Европа! Отколешна мечта!
Иначе, радвам се на всичко, което е подарено с внимание и отношение. Отбиване на номери много не обичам.



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jensen-110062]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано16.06.11 22:41



Аз лично бих се зарадвала на пътешествие, екскурзийка...май само на това. Изненадките ми галят душицата, но бих се израдвала истински на гореспоменатите....







Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jensen-110062]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано17.06.11 08:29




Всичко, което е поднесено лично и изразява отношение - би ме зарадвало. Винаги, когато приготвям нещо за някого - влагам старание, опитвам се да отгатна какво най - много ще се хареса, старая се да приготвя хубава опаковка и т.н. - подобни неща "виждам" и когато на мен ми подаряват неща. Винаги си личи, когато човекът е вложил специално отношение в жеста, а не е просто отбиване на номера.

Харесвам най - много разни изненадващи пътувания, екскурзии, пикници, такива организации - за ловци на спомени.
Бижута - не толкова, парфюми - ежедневно ми е, някак да подаряваш козметика - така или инак си купувам и ползвам.
Няма да се расърдя и ако ме оставят да си избера аз подаръка - особено за дрехи, аксесоари и пр.- макар, че се губи елементът на изненадата - така пък човек може да бъде сигурен, че ще нацели точно каквото се харесва и от каквото има нужда др.отсреща.
Аз също бих подарила пари, в този смисъл, просто ще ги опаковам оригинално.

За подаръците ми е най - трудно да избирам на мъж, с когото съм дълго време.
В даден момент се изчерпва почти всичко, знаейки какво харесва, какво има и т.н. За жена е по - лесно май да се избира.



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jensen-110062]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано17.06.11 09:29



Аз най-много се радвам на пътуване - няма значение дали е в България или в чужбина!






Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: surfline]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано17.06.11 10:04



Ех и на мен един готварсик да ми подарят няколко пъти...:))))))))
Иначе не отказвам хубава екскурзия някъде... далече...
Абе кой не обича подаръците...нали винаги са свързани и с празнуване :)))



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jensen-110062]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано17.06.11 10:09



Аз обичам изненадите, без значение какво е, дори и нещо мнооого дребно. Иначе като повечето от вас също харесвам пътешествията

.



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано17.06.11 11:35



бе то аз всичко мога сама да си подаря. Е, почти всичко. Ама нали и хората чат пат нещо трябва да ми подарят. Та по добре да е нещо, което наистина искам и имам нужда от него (не жизнена разбира се, а просто така за кеф)




Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: impulce]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано17.06.11 17:44



Всичко, което е поднесено лично и изразява отношение - би ме зарадвало. Винаги, когато приготвям нещо за някого - влагам старание, опитвам се да отгатна какво най - много ще се хареса, старая се да приготвя хубава опаковка и т.н. - подобни неща "виждам" и когато на мен ми подаряват неща. Винаги си личи, когато човекът е вложил специално отношение в жеста, а не е просто отбиване на номера.

Нали?!

Същата съм и аз. Бонбонче да е, ама да е красиво опаковано или пък да носи послание.



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: dessbess]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано20.06.11 13:22



А бонбони и аз много обичам

. Един пакет Теменужки и съм горе на черешата. Майка все ми се смее, че съм много лесна за продаване.



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: surfline]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано20.06.11 14:08



Аз на моя мъж съм му казала - щом е за мен - с книга и шоколади не можеш да сбъркаш

.
Интересно, че майка ми винаги уцелва с подходящ подарък, щом е за мен - подарява ми неща, които хем няма да се сетя да си купя, хем се оказва, че са ми много полезни и винаги ми влизат в работа . Явно познава начина ми на мислене.... въпреки, че от много, много време сме спрели да си общуваме активно



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: _dexter_]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано20.06.11 16:19



Ето, днес ще се възползвам от подарък - покана за концерта на Kansas довечера в зала 1 на НДК! Може да не е билет за рок фест, но пък съм нахилена като зелка!


Поздравче:




Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: galia71]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано20.06.11 16:34



Не знам защо ми е много трудно да отговоря на тоя въпрос.
На бижута не бих се зарадвала поради простата причина, че не нося.
Парфюм ползвам един и същи вече години наред, така че това също отпада. Много, много трудно би се намерил парфюм, който да измести сегашния ми фаворит. Към козметиката като цяло отношението ми е същото, тия неща предпочитам аз да си ги купувам.
Дрехи, книги, музика, билети за разни културни мероприятия, екскурзия и пр. - ОК! Стига наистина да са ми уцелили вкуса обаче. Подариха ми за РД бельо

... честно, не ми се видя подходящ подарък от хора, които не ме познават чак толкова добре. Нито размера бяха уцелили, нито пък ми хареса като модел...
Курсове разни... по-скоро не. Никак не ми е романтично
Нещо, което аз самата така или иначе бих си купила също не. Това ми е отбиване на номера.
Ааа, да, при мен със саксийни цветя не може да се сбърка



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: flor4eee]  
Автор snich (top4o)
Публикувано21.06.11 10:03



Флорче,много си сложна с подаръците


Най-обичам собственоръчно направени подаръци.Преди мнооого години един приятел ми подари кутия от цигари с хартиено букетче закрепено за пружинка от химикал Разтопи ме Същият човек ми издялка малка дървена фигурка за друг РД Не са много подаръците,които си спомням с такава топлина в сърцето и усмивка.
Радват ме и подаръци с послание - пръстена и колието с перлички (за моите перлички - Ренета и Нора) и т.н.



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jensen-110062]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано21.06.11 11:54



Ето на такъв подарък бих се зарадвала много





Практично и с мисъл за бъдещето :))



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jensen-110062]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано23.06.11 19:58



Обувки...

особенно ако аз си ги избирам , никога няма да греши които и да е с такьв подавьк кьм мен...................



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jana]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано23.06.11 19:59



хахахаха, ти ли бееееееееееееееееееееееееееее

няма значение вика какьв е подарька, почти ти повярвах



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: dessbess]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано23.06.11 20:01



Оф и аз чакам да ме спонсорира някои за U2 на 5ти Юли





Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: bggal]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано24.06.11 09:39



Е радвам си се на много мънички подаръци в кутийки и мноооого скъпи хахаххахха .... като цяло обичам подаръците, но повече обичам да подарявам, обожавам реакцията на отсрещтната страна като съм улучила това, което иска





Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jana]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано24.06.11 20:59



А, така вече става

мьнички и скьпи и от сьрце



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: dessbess]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано28.06.11 09:02




Точно. Ако взмемем Коледата за пример - ритуалът по подаръците започва и приключва доста преди и след празника при мен - обикновено накупувам тонове хартии, пандели и пр. - просто защото са ми харесали като десен, не че ползвам всичко.
Умирам си от кеф да обикалям по такива магазини, а после и с опаковането..
Много е кефско, когато заедно с някой любим човек опаковаш за др.любими хора - едно такова уютно, домашно и много празнично.



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: impulce]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано28.06.11 11:22



аха. И после изхвърляш на боклука един чувал (при нас повече от един ) опаковъчна хартия и опаковки от подаръци. Тук по Коледа казваш в магазина, че нещото е за подарък и ти го опаковат в хубава опаковка и панделка безплатно. Е... детските играчки сам си ги опаковаш, има маси с гратис хартия и тиксо на изхода от магазина.




Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jensen-110062]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано28.06.11 14:46




На мен ми доставя по- голямо удоволствие сама да опаковам, обикновено ползвам външни опаковки за някакви много официални поводи и за по - странични хора.
Най - неразбираеми са ми подаръците, подарени в найлоново пликче - ако ще и маркова чантичка да е или в онези хартиените с връзките.
Ако мога, ще си опаквам сама, няма да купувам такива.
Въобще, харесва ми всичко - и пазаруването, и търсенето на картички, и ровенето из магазини за опаковки, и купуването на множество такива..
Няма значение колко боклук остава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.