Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:34 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jensen-110062]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано23.06.11 19:58



Обувки...

особенно ако аз си ги избирам , никога няма да греши които и да е с такьв подавьк кьм мен...................



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jana]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано23.06.11 19:59



хахахаха, ти ли бееееееееееееееееееееееееееее

няма значение вика какьв е подарька, почти ти повярвах



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: dessbess]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано23.06.11 20:01



Оф и аз чакам да ме спонсорира някои за U2 на 5ти Юли





Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: bggal]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано24.06.11 09:39



Е радвам си се на много мънички подаръци в кутийки и мноооого скъпи хахаххахха .... като цяло обичам подаръците, но повече обичам да подарявам, обожавам реакцията на отсрещтната страна като съм улучила това, което иска





Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jana]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано24.06.11 20:59



А, така вече става

мьнички и скьпи и от сьрце



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: dessbess]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано28.06.11 09:02




Точно. Ако взмемем Коледата за пример - ритуалът по подаръците започва и приключва доста преди и след празника при мен - обикновено накупувам тонове хартии, пандели и пр. - просто защото са ми харесали като десен, не че ползвам всичко.
Умирам си от кеф да обикалям по такива магазини, а после и с опаковането..
Много е кефско, когато заедно с някой любим човек опаковаш за др.любими хора - едно такова уютно, домашно и много празнично.



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: impulce]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано28.06.11 11:22



аха. И после изхвърляш на боклука един чувал (при нас повече от един ) опаковъчна хартия и опаковки от подаръци. Тук по Коледа казваш в магазина, че нещото е за подарък и ти го опаковат в хубава опаковка и панделка безплатно. Е... детските играчки сам си ги опаковаш, има маси с гратис хартия и тиксо на изхода от магазина.




Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jensen-110062]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано28.06.11 14:46




На мен ми доставя по- голямо удоволствие сама да опаковам, обикновено ползвам външни опаковки за някакви много официални поводи и за по - странични хора.
Най - неразбираеми са ми подаръците, подарени в найлоново пликче - ако ще и маркова чантичка да е или в онези хартиените с връзките.
Ако мога, ще си опаквам сама, няма да купувам такива.
Въобще, харесва ми всичко - и пазаруването, и търсенето на картички, и ровенето из магазини за опаковки, и купуването на множество такива..
Няма значение колко боклук остава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.