Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:09 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: surfline]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано17.06.11 10:04



Ех и на мен един готварсик да ми подарят няколко пъти...:))))))))
Иначе не отказвам хубава екскурзия някъде... далече...
Абе кой не обича подаръците...нали винаги са свързани и с празнуване :)))



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jensen-110062]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано17.06.11 10:09



Аз обичам изненадите, без значение какво е, дори и нещо мнооого дребно. Иначе като повечето от вас също харесвам пътешествията

.



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано17.06.11 11:35



бе то аз всичко мога сама да си подаря. Е, почти всичко. Ама нали и хората чат пат нещо трябва да ми подарят. Та по добре да е нещо, което наистина искам и имам нужда от него (не жизнена разбира се, а просто така за кеф)




Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: impulce]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано17.06.11 17:44



Всичко, което е поднесено лично и изразява отношение - би ме зарадвало. Винаги, когато приготвям нещо за някого - влагам старание, опитвам се да отгатна какво най - много ще се хареса, старая се да приготвя хубава опаковка и т.н. - подобни неща "виждам" и когато на мен ми подаряват неща. Винаги си личи, когато човекът е вложил специално отношение в жеста, а не е просто отбиване на номера.

Нали?!

Същата съм и аз. Бонбонче да е, ама да е красиво опаковано или пък да носи послание.



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: dessbess]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано20.06.11 13:22



А бонбони и аз много обичам

. Един пакет Теменужки и съм горе на черешата. Майка все ми се смее, че съм много лесна за продаване.



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: surfline]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано20.06.11 14:08



Аз на моя мъж съм му казала - щом е за мен - с книга и шоколади не можеш да сбъркаш

.
Интересно, че майка ми винаги уцелва с подходящ подарък, щом е за мен - подарява ми неща, които хем няма да се сетя да си купя, хем се оказва, че са ми много полезни и винаги ми влизат в работа . Явно познава начина ми на мислене.... въпреки, че от много, много време сме спрели да си общуваме активно



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: _dexter_]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано20.06.11 16:19



Ето, днес ще се възползвам от подарък - покана за концерта на Kansas довечера в зала 1 на НДК! Може да не е билет за рок фест, но пък съм нахилена като зелка!


Поздравче:




Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: galia71]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано20.06.11 16:34



Не знам защо ми е много трудно да отговоря на тоя въпрос.
На бижута не бих се зарадвала поради простата причина, че не нося.
Парфюм ползвам един и същи вече години наред, така че това също отпада. Много, много трудно би се намерил парфюм, който да измести сегашния ми фаворит. Към козметиката като цяло отношението ми е същото, тия неща предпочитам аз да си ги купувам.
Дрехи, книги, музика, билети за разни културни мероприятия, екскурзия и пр. - ОК! Стига наистина да са ми уцелили вкуса обаче. Подариха ми за РД бельо

... честно, не ми се видя подходящ подарък от хора, които не ме познават чак толкова добре. Нито размера бяха уцелили, нито пък ми хареса като модел...
Курсове разни... по-скоро не. Никак не ми е романтично
Нещо, което аз самата така или иначе бих си купила също не. Това ми е отбиване на номера.
Ааа, да, при мен със саксийни цветя не може да се сбърка



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: flor4eee]  
Автор snich (top4o)
Публикувано21.06.11 10:03



Флорче,много си сложна с подаръците


Най-обичам собственоръчно направени подаръци.Преди мнооого години един приятел ми подари кутия от цигари с хартиено букетче закрепено за пружинка от химикал Разтопи ме Същият човек ми издялка малка дървена фигурка за друг РД Не са много подаръците,които си спомням с такава топлина в сърцето и усмивка.
Радват ме и подаръци с послание - пръстена и колието с перлички (за моите перлички - Ренета и Нора) и т.н.



Тема Re: На какъв подарък най много бихте се зарадвалинови [re: jensen-110062]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано21.06.11 11:54



Ето на такъв подарък бих се зарадвала много





Практично и с мисъл за бъдещето :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.