Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Цени на частни градини със собствен транспорт?  
Автор natam-nasam (хмм...)
Публикувано12.05.11 12:58



Здравейте!
В края на месеца Затварят детската градина, в която ходи сина ми и спешно си търсим друга. Намерих много сайтове на детски градини със собствен транспорт, но никъде не пише цени. Предполага се, че трябва да ги обиколя всичките, за да получа някаква информация

, а нямам време и е тъпо да изгубя половин ден, за да отида някъде, където в крайна сметка цената не ме устройва.

Моля, ако имате някаква информация, споделете! Може и на частна бележка. Интересуват ме следните градини:
- Драгалевци/ Бояна / Симеоново
- осигурен транспорт



Тема Re: Цени на частни градини със собствен транспорт?нови [re: natam-nasam]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано12.05.11 13:53



По телефона би трябвало да дават информация.



Тема Re: Цени на частни градини със собствен транспорт?нови [re: natam-nasam]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано12.05.11 15:05



висчки частни са с осигурен транспорт ... според мен ако не е за цял ден и има кой да го гледа чат пат е по-добре в някое детско клубче или да наемете жена, съседка примерно иначе са доста разходи



Тема Re: Цени на частни градини със собствен транспорт?нови [re: natam-nasam]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано12.05.11 16:05



Детето на приятелката ми ходи почасово няколко дни в седмицата в Ян Бибиян - плащат 10 лв. за 4 часа/дневно. Знам, че имат транспорт и на място градинат ми се стори много хубава - децата бяха непрекъснато "под око" на някой от възпитателите и заниманията, които бяха по масите явно ги интересуваха, защото всички си седяха мирно и мачкаха някакви глини...
Мисля, че ще е трудно да намериш нещо с конкретнио цени - наистина е най-добре да позвъниш.
Ето линк, ако те интересува.





Тема Re: Цени на частни градини със собствен транспорт?нови [re: natam-nasam]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано12.05.11 22:51



преди две години, когато мислехме да живеем в СФ след доста ровене и проучване бях избрала за Лора

, но така и не можах да отида лично да "я проверя",
на мои познати, преподаватели са и двамата, дъщеричката им ходи в и казват, че са много доволни
късмет




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.