Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Великденска спамканови  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано21.04.11 12:02



Между боядисването на яйцата, козунаците и другите Великденски благинки си трябва и място за клюки.







Тема Re: Великденска спамканови [re: surfline]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано21.04.11 12:13



Мдам, и аз казвам, че пантофите ми са прекрасни


Та докато сме на тема мъжете и вкусовете им...моите обувки били като от Уолт Дисни, НО той има кецове в абсолютно невъзможни "бразилски" цветове. Отровно зелено и крещящо жълто, които незнайно защо ми напомнят на вълнисто папагалче, ама си трая... . Често тия обувки са толкова грозни, че се изкушавам да ги метна в контейнерите и после да се понаправя леко на тресната, АКО изобщо се сети някога да ги потърси...Така де, в нашето мазе от 5кв.м. така и така нещата имат навика да изчезват - едни обувки къде не са се сбутали.



Тема Re: Великденска спамканови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.04.11 12:17



Ох аз обожавам кецовете .... всякакъв вид особен летните с къс ипанталонки и потник или с дънки и тениска любимооо и за мъжко и дамско облекло, но ан мъжо не му седели добре некви негови пароний и отказва въпреки закупените от мен няколко чифта да ги погледне само прибирам и изваждам и не и не.





Тема Re: Великденска спамканови [re: surfline]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано21.04.11 12:20



Сърф, сега ти ли почна да заключваш темите под носа ми? С Янчето да не се биете за първо място? Майтап.....Таман се чудих къде ми изчезна бутона "Цитат".


Относно цветовете и обличането на мъжете аз си реших проблема генерално използвайки една приятелка. Тя е доста цапната в устата, да ми е жива и здрава. И един ден нарече моя мъж, че се обличал като чичо с тез вечно черно/сиви дрехи. Последва генерална промяна в гардероба на мъжът ми. Явно кризата на 40-те. Сега се носи с червено/оранжево/светли тонове (розовото и лилаво носи кумът ни, но моя го смята за педалско). Даже вчера си купи червена кола, че му писна да му мрънкам. Е, да се похваля, че си имам своя колица вече.
Отивам до съседният мол да напазарувам яйца, взела съм си 3 кутии боя от БГ магазинчето. И следобед съм на поредният рожден ден. Ще се разоря с тез подаръци.
Ако сваря днес да боядисам яйцата след РД ще нашракам малко снимки.
Поздрави от село.



Тема Re: Великденска спамканови [re: surfline]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано21.04.11 12:24



Балеринките, Сърф, са страхотни. Аз трябва да наснимам моя шкаф с обувки и с какви откачени цветове са, 99% са балеринки.
Последно си взех тези и двата

. Адски ми харесаха.



Тема Re: Великденска спамканови [re: surfline]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано21.04.11 12:30



които незнайно защо ми напомнят на вълнисто папагалче

хихихи



Тема Re: Великденска спамканови [re: jana]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано21.04.11 12:32



на мен също ми харесва така, но аз никога не съм се обличала така

и мога така да отида на разходка, но не на работа



Тема Re: Великденска спамканови [re: нeмиpницa]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано21.04.11 12:33



бе много пазарувате вие





Тема Re: Великденска спамканови [re: нeмиpницa]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано21.04.11 12:35



честита ти придобивка

. Червено за кола и на мен ми звучи добре, въпреки, че в гарероба си нямам такъв цвят



Тема Re: Великденска спамканови [re: jana]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано21.04.11 12:42



А, тъкмо днес съм се "издокарала" с кецове

Обаче лятото ми е абсолютно невъзможно да обуя каквато и да е затворена обувка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.