Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:47 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Спамнови [re: galia71]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано15.04.11 12:17



Аз все съм си мислила, че Рефан не са бг. Иначе харесвам много една серия ELEA от българските. И продуктите на Билка също не са лоши.



Тема Re: Спамнови [re: flor4eee]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано15.04.11 12:25



Аз на Билка взимам пастата за зъби без флуор. Разбрах, че имало и детска от тази серия, пак без флуор, но за съжаление никъде не мога да я открия (поне в големите вериги супермаркети, където съм търсила). Цената й е много приемлива, в сравнение със същата паста без флуор на Чико, но явно предлагането нещо куца.



Тема Re: Спамнови [re: galia71]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано15.04.11 12:29



Всъщност това е едно от малкото му май истински сериозни изказвания - България няма производство, има прекупвачество. За съжаление имаме обаче прекалено малко пари, за да поддържаме една икономика базирана на търговия, така че не е никак лоша идеята да започнем сами да си "гледаме картофите". Поне в това отношение имаме ресурси (разбирайте ландшафт) и си мисля, че със сигурност ще се намери един добър вътрешен пазар за собствена продукция.
И ще се ядат пак домати, а не турски магарии.



Тема Re: Спамнови [re: galia71]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано15.04.11 12:30



Ако си падаш по плодови аромати Рефан ще те изненада много приятно

.



Тема Re: Спамнови [re: galia71]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано15.04.11 12:35



Рефан и аз не ги ползвам, но последният път на маникюр ми правиха пилинг с тях..захарен пилинг е някакъв, много приятно беше. Та ще трябва да си взема за тяло.



Тема Re: Спамнови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано15.04.11 12:39



аз в думата козметика влагам тази за лице

. На Елеа съм ползвала з лице (май само това от бълг. марки), а на Билка шампоаните не са лоши.



Тема Re: Спамнови [re: surfline]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано15.04.11 12:40



значи, че пробвам





Тема Re: Спамнови [re: surfline]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано15.04.11 12:42



Не го разбрах като да насърчава производството на зеленчуци и развитието на селското стопанство, но може да се окаже, че това е имал пред вид

. Даже ми се струва, че насърчаването на земеделието му е последна грижа, като се има пред вид как се постъпва със селскостопанските производители тази година (понеже работя в такава фирма и виждам какво става).
Не смея да кажа нищо против самозодоволяването и произовдството за собствени нужди на плодове, зеленчуци, варива, защото нашето семейство много усилено се възползва точно от това (ние не купуваме почти никаква растителна храна, свекитата се грижат за това ). Но не ми се струва редно премиерът да се грижи за просперитета на народа си, като го съветва сам да си отглеждат храната. Кога ще остане време за култура, научни постижения, развитие на промишленост, производство на други блага, ако всеки тръгне сам да си сади картофи? Може и аз да съм пристрастна - всяко нещо у Бойко ме дразни изключително много



Тема Re: Спамнови [re: surfline]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано15.04.11 12:50



точно това интервю не съм го слушала, но има много неподходящи изцепки.

То преди колко неща се произвеждаха, а сега никой не иска да работи. Всеки гледа лесното. Да печели без много труд. За да е лесно трябват машини, но те струват много. И кой ще инвестира в това като печалбата е малка или несигурна. Трябва си политика за да има производство, инвестиции, но кой ще се занимае с това



Около нашите села имаше свинарници, птицеферми, краварници. Сега всичко пустее, нищо няма. Както и земите.

Нашите примерно се занимават с животновъдство, но не изкарват дори да живеят нормално.



Тема Re: Спамнови [re: _dexter_]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано15.04.11 12:54



Ох, флуор... аз тук така и не мога да намеря паста за зъби без флуор, и всички, абсолютно всички, включително и зъболекарката на Тоби, ми се чуди на акъла.
Какво му беше вредното на флуора, припомнете ми моля.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.