Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:15 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Яне,нови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано15.04.11 08:59



Оооо ние минахме през това с крилца, коронки и прочие, пър вата година купувах костюм на заек ... всяка година нещо ново се очертава



Тема Re: Спамнови [re: dessbess]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано15.04.11 09:19



радвай се на всички възможностти, които имаш

да пишеш, да четеш, да се срещаш с хора. И двамата с мъжа ми имаме недостиг на време точно за четене, а искам толкова неща да прочета

Даже не успявам да се информирам и с всичко свързано с работата ми.



Тема Re: Спамнови [re: incendio]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано15.04.11 10:35



Някой път така ми домъчнява за българската пролет и изобщо за природата. Друг път си викам и тука не е лошо.
Обаче, нямам действащ фотоапарат. Миналата година си взех нещо съвсем компактно, Тоби го изтърва и вече почти не работи. На телефона камерата трябва да е доста добра, но не мога да си сваля снимките, трябва програма, а в пакета с телефона няма диск с програмата... Мъка.



Тема Re: Спамнови [re: flor4eee]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано15.04.11 10:49



Вчера пътувах от Варна до Силистра. Никога не бях ходила по тези места и съм очарована! През цялото време валя дъжд, но това изобщо не разваляше гледката - полята с поникнало жито, в любимия ми пролетен нюанс на свежо зелено :)). Или кафявото на незасетите ниви, тук там цъфнали дървета - бели и розови. Напълни ми се душата

! И никъде покрай пътя нямаше боклуци, найлони, хартии и др. подобни гадости.
За съжаление не си бях взела фотоапарата, за което се разкайвах поне 100 пъти , но беше командировка и ми се стори неуместно.... Следващият път няма да допусна подобна грешка, но изпуснах момента с тези красоти!



Тема Re: Спамнови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано15.04.11 11:02



колко ни трябва, за да ни се напълни душата

. Ние пък в събота като ходихме да приберем Борис и излязохме на разходка въпреки ужасния вятър. Поникналите нивя бяха като зелено море от силния вятър. Красота. Баири.

Иво го снима на клипче



Тема Re: Спамнови [re: Nasinda]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано15.04.11 11:28



Наси, освен продуктите от собствената им марка, всичко останало е Мейд фор иист. Поне за момента

.

Та, понеже снощи ми се изключи нещо нета без време да си кажа - ахм, има разлика в продуктите - цвят, мирис, консистенция. Вкл. малките Данончета, пюретата ХИП, Персил, Ариел, всички изброени по-горе шампоани освен Уош енд Гоу - той ми се стори еднакъв, кремовете на Нивеа, паста за зъби Блендамед. Не намирам разлика между декоративната козметика на Мейбълин, Лореал, Астор и съм голям фен на българските линии Лейди Джой, Рефан, сладоледите Рафи, малките кроасани на 7 дейс и ...сладоледеното кисело мляко. Т.е. във всяка страна има заложени определени изисквания и стандарти, които производителите(поне големите) са длъжни да покриват. Ако кока-кола използва захароза в ДЕ и глюкоза в БГ, това е само и единствено, защото едната страна има определени стандарти за едни продукти, а другата не. Когато нашите хора приемат ЕУ стандартите и Ариел не може да си продава праховете с по-ниско количество активни вещества ще започнат да продават "европейският" прах и у нас. Ама кофтито е, че ако се приемат тези стандарти безкрайно много "вносители" ще изгърмят...За момента в БГ политическата картина, погледната отвън с две прости очи на 30+ годишна жена, показва, че колкото и Бат Бобо и Цоко да обясняват, че българите са им по-мили явно нямат интерес да променят дори на милимунда стандарти, които не са променяни от 45 г. и с това наистина да докажат, че българите са им мили...За сметка на това ловят бандити, за да ги пускат пак и пак...Кофти тръпка, ама това е поне моето мнение по темата.



Тема Re: Спамнови [re: Nasinda]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано15.04.11 11:35



Наси, спокойно не ме тормозиш, а и не си единствената. Сърфов се бъзика, че като тръгваме към София куфарът ми изглежда все едно съм ограбила някоя дрогерия - 7 пасти, 5 шампоана, 5 л. течен Ариел ...

...На връщане пък мъкна Рефанският пилинг за тяло, че всичките ми познати тук луднаха по него...а бе екшън си е да има човек две къщи.



Тема Re: Спамнови [re: surfline]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано15.04.11 11:52



ще вземеш да ме заинтригуваш с Лейди Джой и Рефан. Аз много малко бълг. козметика съм ползвала

, освен кремове за ръце.



Тема Re: Спамнови [re: surfline]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано15.04.11 11:53



За съжаление не си сама в мнението си за Бате Бойко и кръжеца около него

. Вече не си правя труда да им слушам глупостите, но случайно от фейсбука видях съвета на премиера към българите за борба с високите цени - да си гледаме сами картофи . Мисля, че няма какво повече да добавя към темата, коментарът ме остави безмълвна до следващите избори!



Тема Re: Спамнови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано15.04.11 12:07



някой от изказванията с му меко казано несериозни




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.