Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:50 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Яне,нови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано14.04.11 16:42



Оф, писнали са ми с тези претенциии!


Аз тая година добре минах, защото рокличките си бяха градински реквизит и само с крила и цвички, които пък бях купила за балета...но много се издразних, защото ми искаха червена корона - дала съм сигурно 15 лв за материали, направих й корона един път, и накрая на тържеството не беше с нея. Попитах учителките и отговорът беше, че другите майки не били направили и затова всички пеперуди били само с пипалца. Познайте друг път дали ще се вихря...
Сега се сещам, сестра ми като беше в подготве и я избрали за прием на френския посланик. Нашто едно такова кльощаво, сигурно и 40 кила нямаше, та дядо ми й ши специално костюм...в магазините нямаше такива размери за деца - пубери..



Тема Re: Спамнови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано14.04.11 16:45



аз от доста време ползвам Пантен против накъсване и съм доволна



Тема Re: Спамнови [re: -Randi-]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано14.04.11 16:47



Аз знам, че точно Аликанте се води известен уж производител на домати, повечето от които отиват за износ.
Виж, към портокали, мандарини, грейпфрути, лимони нямам никакви забележки.
Извън темата, ама... сега са нацъфтели точно лимоните и портокалите, някаква разкошотийка е по улиците, така хубаво ухае...



Тема Re: Спамнови [re: flor4eee]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано14.04.11 16:49



За Фа не сьм следила, козметика в Бг по4ти не купувам(само , ако сьм на зор), така 4е не следя кое как е, не сьм правила сравнения.



Тема Re: Спамнови [re: galia71]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано14.04.11 16:49



Точно Пантен и Лореал хич не ми действат добре, става ми една такава хвърчаща косата, като перушина си я усещам.



Тема Re: Спамнови [re: flor4eee]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано14.04.11 16:50



Снимка, моля.





Тема Re: Спамнови [re: -Randi-]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано14.04.11 16:52



Това с Фа-то беше съвсем примерно, в смисъл не съм ги броила

. Аз съм леко вманиачена на тема душ-гелове, та това ми прави впечатление, дори и да не търся в момента. Просто щандовете с душ-гелово в бг супермаркетите са в пъти по-големи от тукашните. Тук са някъде набутани между шампоаните, дори не са на отделен щанд, не може да ги намери човек



Тема Re: Спамнови [re: flor4eee]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано14.04.11 16:56



Наистина не ми е правило впе4атление, аз в Бг по супермаркети много-много не ходя. В Немско купувам такива обикновено от вериги като ДМ и там разнообразие има, но не мога да направя сравнението с Бг.
Да не би испанците да не са по4итатели на душ-геловете?



Редактирано от -Randi- на 14.04.11 16:56.



Тема Re: Спамнови [re: surfline]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано14.04.11 16:59



Предложиха ми да посписвам от време на време за едни вестник...Много се чудя...хем боли...хем сърби...ама съм обещала за един път поне...





Тема Re: Спамнови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано14.04.11 17:02



а да вземеш да поснимаш и ние да им се порадвама малко






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.