Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:44 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Спамнови [re: нeмиpницa]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано14.04.11 15:56



Това за продуктите е ясно отдавна. По този повод затова тормозя Тами да ми купува немска козметика, защото тук качеството на продуктите е под всякаква критика, което е много тъжно





Тема Re: Спамнови [re: Nasinda]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано14.04.11 15:59



За козметиката и аз съм чувала, макар че никога не съм забелязвала разлика... Всъщност, съмнявам се, че бих забелязала разлика, дори и такава да е налице, освен ако не е нещо фрапиращо.
За испанските домати - тук пък страшно трудно се намират вкусни домати. Тия от супермаркетите не стават. Виж, в малките квартални плод-зеленчуци, които са рядкост, може и да се намерят свестни. Ама чак такива, каквито Нем ги описва, не са.



Тема Re: Спамнови [re: -Randi-]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано14.04.11 16:12



да, вчера го четох. Нямам лични наблюдения, но съм чувала от хора ползващи продукти от вън, че са различни



Тема Re: Спамнови [re: -Randi-]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано14.04.11 16:15



е хайде здрасти... а да ви кажа ли за шампоаните на Л,Ореал

за фантата за праховете на перзил и ариел... за зехтина... оооох... хич да не започвам... представете си, щом за БГ има такава голяма разлика, за какво става дума в африка...



Тема Re: Спамнови [re: flor4eee]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано14.04.11 16:26



флори, нямате ли си пазари?!
и в ПТ доматите във веригите не ставаха за нищо - дървени и гадни, обаче в неделя (в нашия град) правеха пазар и там идваха много баби и дядовци, които предлагаха техни градински "истински" продукти - домати, краставици, маслини, салати, ягоди и т.нт... чушките бяха голям хит - ако отидеш след 8,30 няма да намериш нормални чушки - само от огромните, които зареждаха и веригите... а бите продаваха нищожно по-висока цена, но вкуса беше несравним...

за козметиката можеш да си направиш експеримент с която й да е марка шампоан - вземи си един от там следващия път и го пробвай заедно с един "тукашен"

в еднакви условия - водата трябва да е еднаква - да видиш що за чудо е - най-фрапиращи са Л,Ореал - elseve/еlvive



Тема Re: Спамнови [re: нeмиpницa]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано14.04.11 16:26



Нем, аз сьм яла в Немско и вкусни домати- и не, не са непременно био, както и вкусните са били обикновено от Италия или... Холандия. Разбира се, не могат да се сравнят с истинския домат, скьсан директно от двора, но не сьм сьгласна , 4е вси4ко прясно и доматено тук има вкус на пластмаса. Преди месец имахме бьлг.роднини у нас на гости и те останаха много доволни именно от доматите.


Вьпрос на кьсмет.

Редактирано от -Randi- на 14.04.11 16:26.



Тема Re: Яне,нови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано14.04.11 16:31



Внимавай какво си пожелаваааааш





Тема Re: Спамнови [re: incendio]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано14.04.11 16:34



Виж, за тия пазари не бях се сещала от много време. Има май, едно време като живеех в града ми беше наблизо, сега нямам. Ама пък нали съм шофьор вече, знаеш ли, може и да се вдигна някой път


Аз междудругото за шампоаните имам точно обратните наблюдения, сега се сетих. За Лореал не знам, че не ми харесват така или иначе. Но в БГ ползвах много Herbal Essencies, най-любимият ми беше, тук просто не е същия. Изобщо, не мога да си намеря свестен шампоан тук и това е. Ползвах много и Фруктис на Гарниер, ми и той не е същия. Може пък и от водата да е.



Тема Re: Спамнови [re: flor4eee]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано14.04.11 16:34



За испанските плодове и зелен4уци през последните години 4есто се раздуваше, 4е са прекалено напомпани с нитрати или други химии. Имаше скандал с испанските мандарини, после с домати, после с друго...

Аз ползвам кремовете на Нивеа от доста години и ми се е налагало да купувам от тях в Бг и на момента усещах разликата, намазвайки рьцете ми, нямаше я типи4ната мазнота

, с която сьм свикнала. По принцип трудно си намирам "моят" крем за рьце, след толкова години така и не си намерих друг крем за тях, който да ме удовлетвори с ка4ествата си. От този крем нося и на леля ми.
Майка ми пьк мькне захарин на този или онзи- не само заради по-високата цена на този в Бг, ами уж продаваният в Бг нагар4ал леко.

Редактирано от -Randi- на 14.04.11 16:35.



Тема Re: Спамнови [re: incendio]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано14.04.11 16:40



Чужбинските мами, да ви питам, като стана въпрос за козметика. Интересно ми е, при вас има ли разнообразие... Не говоря за скъпа, маркова козметика, говоря за среден клас козметика, която се продава в супермаркетите. Все още не мога да спра да се учудвам на липсата на разнообразие тук. За шампоани, душ-гелове и пр. иде реч (душ-геловете са ми голяма мъка). Примерно, в Карфур в БГ има сигурно 20 разновидности душ-гел Фа, при нас има 4-5...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.