Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Кафе пауза :)нови  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано08.04.11 10:44





Хайде девойки, вие сте



Тема Re: Кафе пауза :)нови [re: jana]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано08.04.11 10:45



тъкмо си пия пъвото

без рисунката де...



Тема Re: Кафе пауза :)нови [re: incendio]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано08.04.11 10:49



И аз така, не мога да се настроя за работа нещо...
Дес, надявам се Ани да е съвсем добре вече.
Ранди, чакай с ягодите, няма зор да му даваш.



Тема Re: Кафе пауза :)нови [re: jana]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано08.04.11 10:51



Да се изфукам

- и тази година си получавам подаръка за РД предварително. За малко и да се окажа изненадана



Мъж ми направил проучване, спрял се на 3 апарата, намерил кой да го донесе от САЩ, аз само трябваше да кажа кой от трите :)). И сега ми се обади да ми каже, че поръчката е пристигнала. Нямам търпение да го изпробвам .



Тема Re: Кафе пауза :)нови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано08.04.11 10:51



какво съвпадение

и аз не съм на работна вълна. Кафето го изпих още в 7 сутринта, сега сърбам един тайлол хот, че нещо ме надуха вятъра преди няколко сутрини и ме боли главата.



Тема Re: Кафе пауза :)нови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано08.04.11 10:55



честито, хубав подарък. Но този подарък върви с много пътешествия, за да можеш да си го ползваш пълноценно. Които пък ти ги пожелавам от сърце

А книжки за фотографията четеш ли

На мен Иво ми купи за 8 март фото, ама аз съм нещо несериозна. По-лесно ми е той да ми даде първите уроци. Но си е готино да щракаш с хубав фотоапарат. Даже и Дени започна да се пали



Тема Re: Кафе пауза :)нови [re: _dexter_]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано08.04.11 10:55



Ей, супер Декс, честито! Много хубави моменти да запечаташ с него!



Тема Re: Кафе пауза :)нови [re: galia71]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано08.04.11 10:57



Мерси, Гале :))! Миналата година четох книжки, не много, но ми бяха за основа. Сега видях в един магазин за фотоапарати някакви на Нешънъл Джиографик - поредица за различни видове снимки, мисля да са ми допълнение към подаръка - не може на самия ден да си остана с празни ръце

!



Тема Re: Кафе пауза :)нови [re: galia71]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано08.04.11 11:01



Напоследък се усещам, че съм се отпуснала в работно отношение. Изчезнали ми е някъде устрема и ентусиазма, които имах преди. Не знам дали е щото не съм в момента супер натоварена, та мога да си позволя да се размотавам, или лекинко ми е доскучало, или пък е защото идва пролет, не не ми харесва това положение. Усещам се, че става 10 ч. докато си изпия кафето, прегледам си пощата (служебната), форума и пр. и реално седна да работя. Като се прибера от обедна почивка, пак така минава половин час. Като стане 5,30 си викам то за кога да работя и се заравям в интернет. В понеделник едва ли не цял ден се настройвам на работна вълна след уикенда, в петък цял ден се настройвам за уикенда

Едно такова...



Тема Re: Кафе пауза :)нови [re: _dexter_]  
Автор Solar Wind (нередовна :)))
Публикувано08.04.11 11:16



Честито! Много як! Много хубави моменти да запечаташ с него!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.