Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: В тази връзканови [re: Nasinda]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано12.04.11 08:36



На една от преките на Пиротска, която излиза на Екзарх Йосиф и нач. на Женския пазар.



Тема Re: Женска теманови [re: flor4eee]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано09.05.11 14:30



Открих пьрвите си бели коси и паднах от смях от месторазположението им- докато 4истех веждите си, забелязах там пьрвите следи от побеляване.

До 10 години сигурно ще сьм с бели вежди ... Ще трябва да се ходи на фризьор и заради тях.



Тема Re: Женска теманови [re: -Randi-]  
Автор snich (top4o)
Публикувано10.05.11 00:29



Тази година навършвам 32г и досега бял косъм по себе си не съм виждала.в лице съм станала като лелка ,но това е по-скоро от кг отколкото от проблеми с бръчките.Някак веждите ми са слезли по-ниско над очите,но като като си опъна косата в рошав кок и се връщат на мястото си

Фигурата ми е ужасяваща - вече приличам на танкер Спрях диети и чудесии.Ще видим кога пак. Напоследък доста се замислям как ли ще се движа на 50г. Имам си много проблеми от много преди 30г ,които последно време започнаха да ми създават по-сериозен дискомфорт.Повече ме плаши мърморенето ми и цъкането по отношение на "днешната младеж" Сбабясвам се безвъзвратно



Тема Re: Женска теманови [re: snich]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано10.05.11 08:33



В събота пробвах йога, но не беше класическа, а fat burning (изобщо не ми приличаше на йога, но карай....). Е, не издържах до края, много ми дойде. На другия ден едва успях да стана от леглото, дори бързото ходене ми беше проблем - мускулната треска неше страшна!!! Да не говорим колко се депресирах.... Вече почти ми мина - и болката в мускулите и психическия шок

. Мисля тази събота пак да пробвам, ако нямам други ангажименти, и без друго трябва да чакам Яна, докато тя ходи на нейната йога. Едва ли ще заякна кой знае колко от едно посещение само, но съм длъжна да опитам (колкото и да ми е досадно ). Трябва да си намеря спорт и стимул да го упражнявам, явно ще трябва да започна да се оглеждам по-често



Тема Re: Женска теманови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано10.05.11 08:45



аз пък почнах пак да карам тренажора. Не съм си поставила колко пъти задължително да го правя през седмицата, но ще гледам дойде ли ми музата да не пропускам. Дени тръгна на тае бо и през лятото като го няма Борис, ако има удобни часове и аз ще се включа





Тема Re: Женска теманови [re: _dexter_]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано10.05.11 10:34



След няколко посещения ще правиш упражнениятга с много по-голяма лекота. Аз съм ходила на йога-стречинг и на обикновенна йога...е на втората няма да повторя, защото определено не е за мен. Но виж на първата с удоволствие :)



Тема Re: Женска теманови [re: _dexter_]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано10.05.11 14:44



Декс, защо ти е досадно? Хич ли няма спорт, който да ти е на сърцето?
При мен зора е да почна, един път като си вкарам спорта в седмичната рутина, съм като пристрастена.
Много се изложих тоя път, отпуснах се, напълнях, че и целулит ми се появи. Като си гледам снимките от миналото лято се сдухвам, отдавна не се бях занемарявала така... Сега на пилатеса забелязвам какво дърво съм станала, преди бях много по-гъвкава. Харесах си и още нещо, което ми допадна дори повече от пилатес, body balance се казва, било комбинация от йога, пилатес и още нещо.
Надявам се да вляза във форма скоро, че се чувствам ужасно. Снощи само дето не ревнах като видях кантара какво показва





Тема Re: Женска теманови [re: flor4eee]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано10.05.11 15:12



Много ми е трудно това със спорта... Може би ми беше досадно, защото ми беше трудно, доста се поизпотих, а и тренировката продължава час и половина. Аз съм мързеланка

, и това има значение. Като живеех в София, 2 години ходих да се катеря в СУ, това ми допадаше, но във Варна възможностите са силно ограничени в тази посока.
Явно нямам силен стимул за спорт, а влечение съвсем никакво нямам :)). Но ще ми е удобно съчетанието със заниманията на Яна, така че ще се понапъна - току виж ми дойде вдъхновение и за поне още една тренировка седмично. Мислех си да ходя и на фитнес - удобно ми е преди да взема Яна от градината, но пробвах само веднъж, после си изкълчих глезена и така си и остана..... Уфффф - аз защо се притеснявам от възрастта - защото се знам каква съм....



Тема Re: Женска теманови [re: _dexter_]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано10.05.11 16:05



А, то и аз съм мързеланка, защо мислиш ходя да пилатес, плуване и др. мързеливи спортове?

Но при мен идеята да имам стегнато тяло надделява над мързела



Тема Re: Женска теманови [re: flor4eee]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано10.05.11 18:49



Карай колело! Даже може и със Заирка да си карате!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.