Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:03 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Женска теманови [re: flor4eee]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.04.11 11:17



Да буквално, само където не са почнали да ми се откачат крайниците един по един, забочнаха едни болежки да се появяват .. сутрин имам 7-8 мин разгъване, ако скоча от кревата както преди така ще си остана сигурно ..... но пък цикъла ми стана редовен, а досега никога не е бил откакто го има





Тема Re: Женска теманови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.04.11 11:19



И аз да имам н-часове спокоен сън на ден, да не се чудя как ад направя денонощието поне 26 часа, за да имам време за всичко, да не се извършват до късни доби домакински задължения, защото преди това трябва да обърнеш внимание на семейството ... и за да имам прекалено пари за харчене и свободно верме да се "глезя" .... и аз ще изглеждам така на 60


Ама че какво ни е нас всъщност ......... само където фигуарата не е много така



Тема Re: Женска теманови [re: jana]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано04.04.11 11:38



Ох, сега ще си призная тук, че на мен идеал за женска фигура ми е Дженифър Анистън. Никак не я харесвам иначе, така и не разбрах защо се превърна в такава звезва, но фигурата й е един път - не е кльощава, стегната е, мускулчетата се виждат тамън колкото трябва, стойката й е страхотна...



Тема Re: Женска теманови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано04.04.11 11:55



Целия ти пост все едно съм го написала аз ... преди няколко годинки





Тема Re: Женска теманови [re: flor4eee]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано04.04.11 12:02



Сега като чета и си мисля - имам две приятелки тук> Никол, която е на 26 г. и Сандра - 37 г.
Ники, непрекъснато нещо мърмори, намира кусури, косата и била незнам каква, дебела била след бременностите, имала вече бръчици на шията. Ходи редовно на маникюр, педикюр, козметик, коста и е топ...
Сандра е към 80 кг., самотна майка, работи като касиерка в супермаркет, ходи веднъж на 6 седмици на козметик да и позатвори малко белезите от акнето, на фризьор също е редовна - с къса коса е и бързо расте, има усмивка на кон, но е толкова отворен и лъчезарен човек, че вечер трябва да разкарам първо мъжете около нея, за да си кажем две приказки.
Общуването с нея е приятно, не те натоварва, знае кога да бъде сериозна, но има чувство за хумори и самоирония...и за това е търсена жена.

Сбабичаването е ментален, а не физически процес

.

п.п. Аз съм на 22 г.

Редактирано от surfline на 04.04.11 12:03.



Тема Re: Женска теманови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.04.11 13:18



хахаха

винаги е било така



Тема Re: Женска теманови [re: flor4eee]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано04.04.11 14:57



Хм, темата и за мен е актуална. И аз сьм в средата на 30-те и за сьжаление не се 4увствам вьншно така свежа , както на 20. И при4еската си не намирам оптимална, и облеклото сьщо, и аз се 4удя понякога дали не заприли4вам на лелка

. Имам няколко(десетина) килограма в плюс, които сьс сигурност ме правят по-зряла, но пьк и обратното > когато бях 57 кг при рьст 1,77 не се харесвах, бях прекалено кльощава. Сега, като се гледам на снимките от онова, кльощавото време намирам, 4е прили4ам на една кра4ка от анорексията... В този ред на мисли намирам, 4е е време за едно отслабване, но с мярка.
Отделно страдам от разширени вени и нося по4ти всеки ден специални 4орапогащници, които и през лятото се налага да обли4ам и покрай този проблем се отказах от кьси поли и панталони(над коляното). Ще се оперирам някой ден от тази напаст, но дьлгосро4ният ефект на тези операции не е гаранитиран, правят се само, ако ве4е много се налага.
Абе, определено не сьм доволна 100% от тялото си на тези години, но.... здраве да е, има кьде-кьде по-лоши неща на този свят.

Навьршването на 30-те години не го приех леко, още пове4е, 4е тогава изкарах една операция, но поглеждайки сега назад ми се струва необоснавана моята лека "депресийка" тогава.

Това, което ме кара да се замисля, дали ще сме живи и здрави с Половинков, когато детето стане на 20, няма да сме млади тогава , но горещо се надявам поне да сме здрави.

Редактирано от -Randi- на 04.04.11 14:58.



Тема Re: Женска теманови [re: flor4eee]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано04.04.11 21:36



Интересна тема. Човек изглежда на колкото се чувства... С годините станах мъдра по този въпрос... освен това забелязах, че да определяш какъв човек стои пред теб по възрастта му е напълно безмисленно....

Иначе, на мен напоследък въобще не ми пука как изглеждам и не си търся кусури, преди бях олимпийски шампион в тази дисциплина. Сега не ми дреме, защото се оказа, че интереса към мен не намалява, от страна на мъжете, дори на жените... та за какво да се тревожа?! Имам бройки в интервала от 22 г. до 34 г... тия дето ми казват, че съм на 28 са ми най-любими

...
Иначе си правя два пъти седмично маска на лице, ходя два пъти седмично да плувам, карам велосипед и ски когато мога.
Дрехите определено си ги подбирам според случая, никота не съм се чувствала като лелка в дрехите си, но това си е така от време оно... Хвърлям суми за козметика и има резултат, особено в борбата с торбичките под очите сутрин и неравния тен... Нещото което не правех преди, а от към година започнах е - безкрайни грижи за това косата ми да е права... полудявам ако не мога да я изправя като я измия... и така... с килата никога съм нямала проблеми както повечето от вас знаят, дори по време на бременностите... шоколада и секса си вървят нонстоп... нека остарявам по този начин, да видим кога точно ще се случи





тинтири-минтири

Тема Re: Женска теманови [re: 3aиpa]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано04.04.11 22:59



Заирка, време беше...да се веснеш!


Ранди - ти ме хвърли в тъч, ама честно! Винаги съм си мислела, че си на 27-8 години!!!!!!!!!!!! Браво!!!!!!!!!!
За облеклото...правих няколко опита да стана "дама", но определено не ме влече и това си е! Грижи за кожата почти не полагам и вече си личи...а и какво акне ме е налегнало на челото...както като родих Ани... С килата съм бая зле и точно оттам идва вида ми на лелка...ама пък какви гърди си имааам! Кофтито е, че вървят в комплект с нещо ужасно залепено околовръст корема ми. Това е, защото вследствие на силен стрес след изумителното отслабване се успокоих и си качих в екстра! Много е трудно да ги сваля.
Имам два най-големи страхове. Първият е, като му дойде време на критическата как ще ми се отрази това. Моля се, чавка да не ми изпие акъла и да го понеса по-лекинко...шубе ме е най-вече от хормоналния щурм.
И второто, което е доста егоистично, но пък е доказателство, че остарявам май...взела съм да се вайкамм в мислите си Ани като поотрасне какво ще правя..ще има ли смисъл живота ми..представяте ли си? Ужасена съм, че дори си го мисля...И то в момент, когато съм много щастлива, имам много нови хобита и занимания, котио досега стояха на заден план....
След месец чуквам 35. Душевно в абсолютно никакъв случай не се чувствам на толкова. Абсурд!
А даже си имам и нов фен, от днес...хахахаха 70 годишен култур трегер, пряк племенник както той се изказа на бележит наш поет., пълен коцкар. Щипна ме по бузата, хвана ме подръка и мче помоли да се разходим заедно по коридорите на едно учреждение, за да се изфука с мен, защото съм била ама наистина супер готина! Найс, а?!
Лицево - пълнотата прави чертите по-меки. Лелка, ама симпатяга..



Тема Re: Женска теманови [re: 3aиpa]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано04.04.11 23:12



"Човек изглежда на колкото се чувства... "
Абе, не е съвсем така- някой може да се 4увства на 25, а всъщност да е на 40. Е, като вьншен наблюдател няма да мога да се сьглася с оценката на този някой. Друг е вьпросьт, духът ти да е като на 25-годишна мадама... макар 4е какво зна4и това- всеки се е 4увствал разли4но на 25(примерно).

За облеклото, дори и да тендирам кьм младежкото облекло и силно да се интересувам от мода и вьншния вид да не ми е безразли4ен, седна ли до една 18-годишна девойка, няма нужда от коментар , ние сме от разли4на генерация.

Отдавна не сьм 4увала да ми дават оценка на колко изглеждам - последно бяхме говорили с Половинков на тази тема. Неговият коментар бе "Изглеждаш на толкова, на колкото си."

Ха сега де, можеше да махне поне някоя и друга годинка в името на женската суета, оба4е уви...

Редактирано от -Randi- на 04.04.11 23:15.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.