Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:32 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Всеки ден - Великден!нови [re: jana]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.04.11 15:51



1. Боядисваме ориз в различни цветове с боя за яйца. С помощта на малка клечка и лепило правим различни фигурки върху предварително боядисаните вече яйца – цветя, зайче, слънце и каквото Ви роди фантазията.

2. С помощта на лепило правим лентички върху яйцето и ги посипваме със захар.

3. От рула на тоалетна хартия направихме кошничка, облепваме ги с оцветена хартия или гланцово блокче, и след това ги слепваме, слагаме подходяща дръжка. Отгоре залепваме различно боядисан памук, за да не пропадат яйцата.

4. Интересна поставка е кошничката от пуканки.

5. От солено тесто правим плетеница, изпичаме я във фурната и я оцветяваме с цветни моливи.



Тема Re: Всеки ден - Великден!нови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.04.11 15:58







Тема Re: Всеки ден - Великден!нови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано01.04.11 16:42



Тц тц тц, нямате милост, ей! Трябва да си взема отпуска.






Тема Re: Всеки ден - Великден!нови [re: tani4ka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.04.11 16:58



Всяка година се каня да правиме с дребната и все нещо недостига време





Тема Re: Всеки ден - Великден!нови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано01.04.11 21:12



СУУУУПЕР!
И на мен ми идва да си взема отпуск....
Аз или взимам идейки от крокотака или като видя нещо в магазина, или просто фантазе...


тия дни ще пусна малко фото.
От магазин Слънчоглед си купих едни дървени къщи и сега ги боядисвам...детска радост, шарени бонбонки...тра ла ла!



Тема Re: Всеки ден - Великден!нови [re: tani4ka]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано01.04.11 22:21



и аз искам отпуска

някой иска ли да ми гледа децата?!?!?!?!




Тема Re: Всеки ден - Великден!нови [re: surfline]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано01.04.11 23:01



Като ви 4ета , май сьм най-напред с материала. У дома си имаме ве4е пьрва великденска декорация, която сьм направила сама- не е типи4на великденска украса, но поне у4аства великденския заек(според немската традиция). Тези дни, като намеря време, ще щракна ли4ното твор4ество, за да не сьм голословна.

Направеното представлява колаж от цветен картон, майсторих го заедно с други майки, с които сьбираме децата ни в един семеен центьр, тоест срещата бе организирана оттам.
В сряда ми предстои още едно предвеликденско мероприятие, този пьт заедно с де4урлигите и ако не ми мине котка пьт, ще покажа след това още красоти.

И малко идеи от мен , които не са кой знае трудоемки и особено пьрвото без проблем може да направи с у4астието на децата. Може да не е типи4но великденско, но определено внася настроение.
Последната идея ми се иска да я осьществя на живо в по-опростен вариант(без яйцата), ако не е домьрзи.


Пролетни цветя - отпред


и това


и още нещо




Тема Re: Всеки ден - Великден!нови [re: -Randi-]  
Автор Solar Wind (нередовна :)))
Публикувано02.04.11 00:08



Eй това с цветята на шишчета си го откраднах веднага. В понеделник се мятаме с младежа и ще си направим градинка

. Благодарско за идеята!



Тема Re: Всеки ден - Великден!нови [re: jana]  
Автор Solar Wind (нередовна :)))
Публикувано02.04.11 00:11



Кошничката от т.хартия също много ми хареса като да се направи от дете.



Тема Re: Всеки ден - Великден!нови [re: Solar Wind]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано02.04.11 00:27



Соларке, само да добавя, 4е картонените цветя отзад се закрепват с лента тиксо, няма някакви специални хамалогии. Успех!



Редактирано от -Randi- на 02.04.11 00:43.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.