Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Как казахте на мъжо голямата новина?  
Автор Ladysexy (sexy mama)
Публикувано23.03.11 17:53



Привет интересно ми е как казахте на мъжете си новината за бебето? Изненадахте ли ги на някое специално място, веднага ги набрахте по телефона или просто ги награбихте и им изтропахте новината? :)) Бебо планиран ли беше или просто сам си реши да си дойде на тоя свят? Мислех си тези дни за тези неща след като се видях с една приятелка която има второ ... та са замислих и аз в таз насока и затова пускам темичката ... Дано не сте я дискутирали вече



you can achieve everything, if you dare to wish

Тема Re: Как казахте на мъжо голямата новина?нови [re: Ladysexy]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано24.03.11 09:17



Дискутирали сме я преди мнооооого време, но си е актуална и днес, къде с второ, къде с трето дете някои мами. Аз лично разбрах, че съм бременна още като се събудих една сутрин и не ми се пушеше

. Направих теста заедно с мъжа ми, който нервно потропваше пред WC ...



Тема Re: Как казахте на мъжо голямата новина?нови [re: Ladysexy]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано24.03.11 10:33



С големия ми син отидох на първия преглед с една приятелка, докторът потвърди теста, седнахме в едно барче на по биричка да го отпразнуваме и оттам се обадих на мъжа ми с думите: Тате, след работа можеш да се присъединиш да почерпиш!

С втората бременност просто се прибрах, хвърлих му се на врата и го нацелувах - нямаше нужда да казвам защо! И двете бременности бяха планувани, така, че елементът на изненада липсваше!





Тема Re: Как казахте на мъжо голямата новина?нови [re: Ladysexy]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано24.03.11 10:52



И при нас нямаше изненада, защото цяла седмица подозирах, 4е съм бременна(и това подозрение ве4е го бях споделила с мьжа ми), но тъй като с Половинков тогава живеехме в разли4ни градове, из4аках да направя теста, когато през уикенда се съберем заедно.

Бременността беще планирана, но минаха месеци , докато успея да забременея.



Тема Re: Как казахте на мъжо голямата новина?нови [re: Ladysexy]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано24.03.11 11:40



Първото дете беше планирано, но въпреки това изненадата си беше голяма. Правих се теста в къщи, бяхме заедно с мъжа ми и веднага му казах.
Втория път беше изненада и за двамата - пак у нас, аз случайно си взех тест, защото ми се гадеше от 2-3 дена. И - аз супер притеснена и стресирана, той - невероятно зарадван.






Тема Re: Как казахте на мъжо голямата новина?нови [re: tani4ka]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано24.03.11 13:25



След като се оженихме с мъжът ми пробвахме доста време и нищо не ставаше. Втълпих си, че не мога да имам деца и това ужасно много ме мъчеше. На първата годишнина от сватбата отидохме на екскурзия до Тунис. Пътувайки в самолета на връщане бях убедена, че съм бременна. След това ми трябваше един месец да убедя 3-те тестта за бременност и една нескопосана лекарка, че наистина съм бременна....., в крайна сметка не успях.
Един ден мъжо ми купи тест, аз му казах, че няма да правя никакъв тест, след като всички упорстват, че не съм бременна. В крайна сметка го направих и го хвърлих. Той отиде и го измъкна, видя го и ми го натири в лицето....Резултата чат пат го виждате по снимките





Тема Re: Как казахте на мъжо голямата новина?нови [re: Ladysexy]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано24.03.11 14:28



И моят мъж потропваше с копитце до клозета

.



Тема Re: Как казахте на мъжо голямата новина?нови [re: Ladysexy]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано24.03.11 22:26



първото отне доста тренировки

и аз бях започнала да си мисля, че сигурно нещо не ми е наред, щом не мога да забременея... после взе да ми става лошо и си правих няколко теста - всички отрицателни, а аз реших, че съм болна от нещо екзотично... е накрая си запизах час за преглед, но за всеки случай реших да си направя последен тест сутринта преди прегледа - не можах да спя цяла нощ... станах в 5 сутрента, за да го направя - мъжа ми щеше да ме убие, че го будя толкова рано, и доста време му оне да схване какво му казвам... а роднините в БГ направо ги сътресохме посреднощ

второто беше коледна изненада за всички ни - познах си симптомите от първия път и още първия тест потвърди подозренията ми...



Тема Re: Как казахте на мъжо голямата новина?нови [re: incendio]  
Автор Ladysexy (sexy mama)
Публикувано25.03.11 18:16



аз не исках да му казвам новината по тела, затва изчаках да си дойде от работа, нагласих се кат за световно и още от вратата го награбих, скочих му на врата и му казах новинката

you can achieve everything, if you dare to wish


Тема Re: Как казахте на мъжо голямата новина?нови [re: Ladysexy]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано25.03.11 23:13



При нас забременяването беше планирано по дни, заради лекарския конторл и общо взето му казах, че съм бременна леко заяждайки се, защото му бях нещо сърдита..
Но пък беше супер яко как разбра, че раждам...хахахахах. 22 дни преди термин, никакви дотогавашни индикации, че ще се ражда....влиза в стаята в 7 сутринта и ме пита защо не спя и какво чета..а аз: видове контракции и тяхната честота...само след двайсетина минути вече беше изтрещял от подскоците и виковете ми из вкъщи...ох, сега ми е смешно ама....После пък в родилното - нали родих за 10 минути му звъня и викам: готово, а той реве. А аз като пълен тапир без грам емоция го питам, защо рИве?






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.