Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:20 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Мъдрецинови [re: galia71]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано22.03.11 10:38



Браво Цвети! Айде честито и от мен. Бавничко в началото и да ти спори шофирането!



Тема Re: Женско събеседваненови [re: jana]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано22.03.11 11:24



Янче, баткото ми се оплака от зъб днес сутринта. Той е почти на 7 г. Може ли на лични да ми дадеш координати на майка ти. Много се притеснявам да не попадна на невнимателен зъболекар. Във Варна имаме много добър стоматолог. Направи му две пломби зимата без никакъв проблем. Търпеше човекът, много добре се разбираха с докторката. Притеснявам се да не се уплаши сега и да не иска да ходи повече. Цяла седмица го няма нашия татко и ние с бебето сме сами. Дано да отшуми и да не го заболи твърде много, но не искам да се бавя и ще ми трябва добър детски стоматолог. Дано да е сравнително удобно от нас с кола, за да успея с бебето да се занесем всички

... Много ще съм ти благодарна за координати и препоръка.



Тема Re: Мъдрецинови [re: flor4eee]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано22.03.11 11:39



Браво и честито!!!
Сега има ли какво да караш, защото само книжка...нали знаеш не прави шофьора. :)



Тема Re: Мъдрецинови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано22.03.11 12:33



Благодаря за поздравленията! Пожелавам си и аз безаварийно каране!
Ала-балке, има, да, едно Фордче Ка, което хем е мъничко и ми е супер уютно и удобно, хем е старичко и очукано, така че няма да му треперя да не го одраскам


Предполагам в началото ще ми е супер странно да карам сама, но се надявам да се оправя, пътя от нас до офиса не е толкова много.



Тема Re: Мъдрецинови [re: flor4eee]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано22.03.11 13:30



А, екстра, да не те мисля тогава ;) Безаварийно ти пожелавам и съм сигурна, че при вас шофирането е далеч по-спокойно от това в София примерно :)



Тема Дайте идея за подарък за 6г. диваненови [re: jana]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано22.03.11 13:44



което има всичко ...........

Рожденият ден на дребната наближава и буквално се шашнах като бях в Джъмбо и Хиполенда .... оттам всичко си имаме, от рекламите по картоон-а също .. дайте идеи, с пъзели сме препълнени, с книги да не говоря ....



Тема Re: Дайте идея за подарък за 6г. диваненови [re: jana]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано22.03.11 14:54



А тя няма ли желания

? Яна вчера ме накара да напиша писмо на Дядо Коледа - от сега!!!! Щяла да си го скрие и да си го пази до Коледа, иска колело, детски компютър и мече!
Абонамент за любимо списание например. Някоя рокля на принцеса, по-хубавичка :)



Тема Re: Дайте идея за подарък за 6г. диваненови [re: jana]  
Автор Solar Wind (нередовна :)))
Публикувано22.03.11 15:35



Ролери - това беше нашия подарък за младежа тази година и е очарован

.



Тема Re: Дайте идея за подарък за 6г. диваненови [re: Solar Wind]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано22.03.11 15:58



Сърфката ни донесе на миналият рд





Тема Re: Мъдрецинови [re: flor4eee]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано22.03.11 19:52



Сигурна бях!!!! БРАВО! Хайде сега, подкарвай лимузината и да не ти пука вече от градския транспорт

Леко и безаварийно ти желая!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.