Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Мъдрецинови [re: dessbess]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано16.03.11 22:48



И хора с книжка, късани на кормуване един път, пък сега спокойно каращи, ще потвърдят. Споко, ще си вземеш изпита. Понякога Господ изчаква, когато си готова...



Тема Re: Женско събеседваненови [re: flor4eee]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано16.03.11 23:09



аз моите ще отида да ми ги махнати да ми сложат брекети долу - заради мъдреците долните ми зъби приличат на капан за мишки





Тема Re: Женско събеседваненови [re: flor4eee]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано17.03.11 10:40



Крив мъдрец ми е създавал толкова болка. Венеца се качваше отгоре и ходех да ми го режат...имам един изваден мъдрец, май са излишни зъби, поне от това което съм чела. Но пък, ако не пречат по-добре направи пломбите.



Тема Re: Мъдрецинови [re: tswete]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано17.03.11 10:45



Благодаря за споделения опит с мъдреците.
Двата, за които няма причина да се вадят, ще си ги държа, ще ми направят пломбите и до там.
Долния десен наистина е бая накриво, та за него съм съгласна да се извади. Първо, че е абсурд да се направи плобма, и второ, че не се знае дали няма да направи някоя поразия в бъдеще. Само остана да се чудя за горния десен, дали и него да го вадя, или да си направя пломбата. Според зъболекаря той сам щял да тръгне да си излиза, аз лично за първи път чувам нещо подобно, но както стана ясно, съм доста боса в тази материя.

А шофьорския изпит... беше забавно. Имах късмета да попадна на най-известния изпитващ, който къса наред, според статистиката пуска има-няма 5%. Хубавото е, че видях, че не е толкова страшно, колкото си мислех и шанса в понеделник да попадна на същия изпитващ е минимален.



Тема Re: Женско събеседваненови [re: flor4eee]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано17.03.11 11:49



Аз имам изваден 1 мъдрец, защото беше с кариес. Другите са ми порастнали наполовина. А и са развалени, пломбирани и пак ме наболяват - сигурно ще ги извадя един по един.




Тема За прясната рибанови [re: jana]  
Автор Solar Wind (нередовна :)))
Публикувано17.03.11 16:06



Търся в нет-а, но не намирам за колко време може да се съхранява прясна риба преди да се използва.

Още едно въпросче, ако я змръзя все пак (за пъстърва иде реч) ако я пека после на скара дали ще се "разпърпа" или не би трябвало да си промени структурата?

Редактирано от Solar Wind на 17.03.11 16:07.



Тема Re: Женско събеседваненови [re: flor4eee]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано17.03.11 17:07



Мъдреците са като апендикса .. не са нужни, но ако са здрави си ги държиш. Като цяло пломба на мъдрец е доста болезнено, но пък екстракция чак не е много нужна ако са малки дупчиците, нека ти направи единият зъб, ако много те боли тогава другият по-добре го махни, това е чиста хипотеза добре е все пак специалист да се види, аз само гадая

Мен единият ми е изваден - не беше прокарал дори наложи се цепене на коста и прочие, нищо не усетих въпреки че прага ми на болка е дост анисък. Вторитя сега ми прави джоб и се моля буквално на баща ми да го извади, а той все не намира време



Тема Re: Женско събеседваненови [re: flor4eee]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано17.03.11 17:07



само да вметна, че ваденето на мъдрец порастнал трае около 4 мин и не се усеща нищоооооо





Тема Re: Женско събеседваненови [re: Nasinda]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано17.03.11 17:08



Имплантат му е майката мацо





Тема Re: Женско събеседваненови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано17.03.11 20:20



Янче, вади го...тия джобове са бомба със закъснител...
Абе 4 минути....при мен беше повечко - да кажем 1 час за два броя, ама имаше проблеми и с костта де..Но послеееее...айде да не ви плаша. Поне може да отслабнете по неволя...

...няколко дни не съм си и помисляла да ям...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.