Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:41 26.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Чесане на езици  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.02.11 17:03



Много сме бързи с предната







Тема Re: Чесане на езицинови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано22.02.11 00:50



Ох, този Уинкс!


Ани е вманиачена по тях, но се задоволява с две кукли, една чантичка и дивидита. А, и три чифта гащи. Сега се сетих и за любимият ми лаф: "Ако беше ми купила повече гащи на Уинкс, сега нямаше да переш" или "Няма да обличам сега гащите на Уинкс, ще ги пазя за градината"..Аз Уинкс не ги понасям, но съм убедена, че и майка навремето мразеше кубинките и ластичните дънки, ама кой ли ти я питаше!. Дрешки с Уинкс не мога да купя, виждат си ужасяващо кичозни и грозни, пълен абсурд.
Сега може да ми се накарате, но Ани има вкъщи детски гримове. Давам й рядко да се маже и после на мивката, въпреки, че мн трудно се отмиват, а уж са "качествени". Купихме ги, защото искаше непреодолимо, умоляващо и т.н. "Лакирам" я с едни лечебен лак на дентинокс, защото също като Аля си гризе ноктите. Страшно е суетна, не е като мен. Просто не знам. Казват, че стрелците били много големи флиртаджии и любовчии, мисля, че Ани е от тяхната порода отсега! Категорично.. Според мен си е вродено. Аз не се клепам, освен сенки и спирала, а на маникюр ще ходя утре за втори път в живота си. Не знам защо ги пиша тия неща, нито се обвинявам, нито се защитавам, разсъждавам си. Нашите деца никога няма да бъдат като нас, нито сега, нито когато порастнат, те са друго поколение. Дай Боже да са ни живи и здрави и да живеят красив и пълноценен живот. Сега се сетих още едни лаф, отправен към баща й : "Ако не ми дадеш шоколад ще се нагримирам като прасе"....................................Също ако не знаете, догодина като е на 5 ще ражда близнаци, флиртура и върти очи като въртиопашка когато е на публични места, онзи ден свободно си разговаряше с Михаил Белчев, как ще стане балерина, пианистка, артистка и още поне 5 неща...Ми аз никога като дете не съм била като нея, камо ли баща й...не гледа от нас, значи си го носи вътре в нея. А за дрешките, аз също й купувам хубави, свежи дрехи. Харесва ми , че сега има избор, а не като едно време с бабешко кафявите панталони и басмените рокли от детмаг...отврат!



Тема Re: Чесане на езицинови [re: dessbess]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано22.02.11 08:15



знаете, че маниите ще отминат и други ще дойдат

. Като направихме нова детска наесен и почнахме да подреждаме събрахме сигурно три торби с различни УИНКС аксесоари, чанти и хиляди други неща. С Дени подарихме всичко на момиченцето на една моя приятелка. Беше на седмото небе от щастие.
А за облеклото винаги съм се стремяла да и показвам, кое СПОРЕД МЕН РАЗБИРА СЕ е хубаво и кое не. Успях да я опазя и от чалгаджийската или кифленската мода като почна да си обраща повече внимание на дрехите. Но и моето Стрелче като Аничка има вътрешен усет за това какво да облече и не можа да излезе как и да е. Само не можем да се разберем за пресата за коса. Всяка сутрин става в 6 за да има време да си изправи косата А тази коса дълго трябва да и е на главата.

А пък Борис нищо че е момче от много по-малък има претенциите за облеклото. За него освен дънки, суитчери по възможност с черепи и кецове всичко останало е грозно. За празнищи най-вече в у-ще, а преди в ДГ борбата да си облече риза винаги е голяма и с някакво обещание от моя страна. Дори и за шапките има претенции



Тема Re: Чесане на езицинови [re: dessbess]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано22.02.11 09:06



Май само Яна не знае кои са Уинкс, поне не се е светнала от няколкото книжки за оцветяване, които са й попадали и беглите разговори с момиченца на нейната възраст

. Също така не е облечена особено фешън - това по моя вина, все си викам, че ще се поправя и някак все не успявам . Даже не знам за какво дрешки на Уинкс говорите. Силно се надявам това да не й попречи на социалните контакти и на приемането й сред другите деца. За сега не обръща внимание на това с какво е облечена, но иска да има дълга коса, което ми се струва невъзможно в момента. От известно време се подвизава с една диадема, ластиче за коса, няколко гривни и моите пръстени - това й е цялото кипрене. Когато си играе на родител, който отива на работа, се маже с един гланц за устни. Нито я насърчавам, нито я спирам - само я гледам до къде ще стигне .
Иначе тя до сега е "родила" един куп деца - все плюшени животни. Има си двама приятели в градината и мисля, че още не може да реши за кой иска да се ожени и кой да й е най-добър приятел . Разказва дълги истории за децата, в които от време на време се споменава и името на едното момченце, но не като баща, а по-скоро като някой, който се грижи за децата заедно с нея. Вчера ми описа с подробности как малкото меченце си вървяло по леда, как се подхлъзнало и паднало в ледената вода и как Стефчо се хвърлил да го спаси .



Тема Re: Чесане на езицинови [re: _dexter_]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано22.02.11 09:51



И Албена не знае

, но виж Маккуин Светкавицата и Матю са и любими. И ЛЕГО също.
Иначе момиченцата на колежките ми също са полудели на тази тема. Дори едната мацка специално ши костюм на едната фея за РД на детето. За мен лично това е прекалено.
Отскоро дава да й вързвам две опашки, фиби и диадеми не признава.




Тема Малко почерпканови [re: jana]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано22.02.11 11:47



На този ден преди 8г. сключихме брак. В добро и зло, в богатство и бедност ... винаги в една посока

. Наздраве





Тема Re: Малко почерпканови [re: jana]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано22.02.11 12:16



Честито - да се обичате завинаги и все толкова силно

!



Тема Re: Малко почерпка [re: jana]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано22.02.11 12:27



Да са ви честити! А следващите още по-добри :)



Тема Re: Малко почерпка [re: jana]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано22.02.11 12:35



Честита годишнина! Все така влюбени и занапред







Тема Re: Малко почерпка [re: jana]  
Автор Solar Wind (нередовна :)))
Публикувано22.02.11 13:12



Честито! Да сте здрави и щастливи!
Наздраве!


Редактирано от Solar Wind на 22.02.11 13:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.