Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Да попитам мамите с болни децанови [re: incendio]  
Автор Solar Wind (нередовна :)))
Публикувано17.02.11 10:50



Да вечерното повръщане беше от кашлицата, но дневното според мен от високата Т-ра. Повръща само храна. Кашлица и сега е суха. Забелязах, че се увеличава когато започна да вдига Т-ра.

Ще ходим на д-р, дано само не чакаме много, макар че сме с час де.



Тема Re: Да попитам мамите с болни децанови [re: _dexter_]  
Автор Solar Wind (нередовна :)))
Публикувано17.02.11 10:51



Инхалации ако понася също може да включиш, но само с вода и сода. Може и с лайка, ако няма алергия.



Тема Re: Да попитам мамите с болни децанови [re: Solar Wind]  
Автор Solar Wind (нередовна :)))
Публикувано17.02.11 14:48



На Клацид е

, макар че гърдите са чисти. Изписа Клацид и каза да не изчаквам да видя как ще е занапред. Д-рката е наясно, че чакам до последно по принцип.



Тема Re: Да попитам мамите с болни децанови [re: Solar Wind]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано17.02.11 15:32



На Яна преди 3 седмици много бързо й мина от Клацид каквото там й имаше - сополи, кашлица, хрипове и т.н. Направо се изумих от действие на АБ - за 3 дни разкара хремата, дето я влачеше от месец. Не искам да казвам, че съм доволна, но си беше облекчение :)



Тема Re: Да попитам мамите с болни децанови [re: _dexter_]  
Автор Solar Wind (нередовна :)))
Публикувано17.02.11 15:41



Да и аз за вашия случай се сетих като му изписа Клацида, но още съм пред дилема дали да го дам

.
Гърдите на Яна бяха ли чисти като и го изписаха?



Тема Re: Да попитам мамите с болни децанови [re: Solar Wind]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано17.02.11 16:29



Това е един много добър въпрос - чисти ли бяха гърдите....

Според двете докторки и според рентгеновата снимка имало някакви бронхолити (не съм много наясно какво значи), даже наченки на пневмония (но без никаква температура). Според третата докторка това били спазми на бронхите, които щели да изчезнат с Вентолин и нямало нужда от АБ. Но каквото и да е било, в понеделника започнахме с Клацид, в сряда вече дробчетата бяха чисти :), без спазми, бронхолити и други гадости.
Аз много се опъвах за АБ, но сега тайничко си признавам, че съм доволна от резултата . Силно се надявам обаче последвалият вирус от тази седмица да не е в резултат на отслабена имунна система от АБ. На Яна това й беше първият АБ, да видим от тук нататък как ще е...



Тема Re: Да попитам мамите с болни децанови [re: _dexter_]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано17.02.11 21:25



Хехе, аз тук съм си взела Клацид, пък и баба сега ми прати още един с колет. Ако видя зор ще го дам без да се замислям.



Тема Re: Да попитам мамите с болни децанови [re: Solar Wind]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано17.02.11 22:43



Соларке, и мен ме у4удва, 4е се изписва АБ при 4исти гьрди... да се надяваме, 4е лекарката е имала право в слу4ая и не е било 4иста проба презастраховане.

Редактирано от -Randi- на 17.02.11 22:44.



Тема Re: Да попитам мамите с болни децанови [re: _dexter_]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано17.02.11 22:45



Уау, Декстьр, при вас е пьрви АБ !!!

Браво, как го постигнахте този резултат, с хомеопатия ли?



Тема Re: Да попитам мамите с болни децанови [re: -Randi-]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано17.02.11 23:51



Ми не знам, Ранди, тя не е ходила на градина до септември 2010, предполагам това е основната причина






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.