Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: За момичешките майки - и не само :))нови [re: Nasinda]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.02.11 12:44



Наскоро си говорих с майка по този повод, оплаквах се, че Ния е голям инат и само с добро и много приказки мога да я убедя в нещо, но аз не винаги имам време и нерви затова. Питах я как съм била аз, а тя каза - "Дъщеря ти се води с добро, а ти не се водеше изобщо нито с добро нито с лошо." Безумно своенравна, като сладката Аля, каквото иска го има и си го постига со кротце со благо или с огън и жупел

и така до ученическите ми години, когато всичко се обърна. Още търпение мила и всичко ще ти се възвърне и ще проработи в твоя полза. Имай предвид, че ние се правиме, че не чуваме, но всяка една дума се запечатва на харда и в най-удобният момент ще бъде "извадена".



Тема Re: За момичешките майки - и не само :))нови [re: jana]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано21.02.11 13:10



при нас положението е малко по-различно, защото живеем на село без да сме от село...
Лора категорично е най-добре облеченото дете в цялата градина (без отровно цикламено, пайети и гримове), въпреки че ние далеч не сме сред най-заможните родители... това със сигурност е една от причините да е любимка на преподавателския и на помощния персонал, което е много голям проблем за мен, защото те й позволяват държание, което аз никога не бих позволила - честно си признавам, че не мога да я понасям когато мине на "градинска" фаза с всички екстри... много пъти съм говорила с учителките й още от яслата, и съм ги молила да бъдат по-строги с нея, и да не я оставят да върти всички тях и повечето деца на малкия си пръст


заради всичко това за нея е истинско наказание да си остане в къщи през седмицата - тя обожава да е в градината...

положението с дрехите и при нас е като при Яна... колкото до "Уинкс" течението - тя също си играе с пиятелките й, но в къщи - имаме разни костюми с крила и потресаващо розови полички - играят на "Уинкс", на "Звън-звън" и там разни други, които на мен не са ми съвсем ясни, но Лора е на ясно, че това е само за в къщи (и евентуално за 1ви юни, ако слуша) - никога не бих занесла гримове и лакове в градината, освен ако не е за някакво тържество и съм сигурна, че няма да попаднат в ръцете на децата за самодейност...



Тема Re: За момичешките майки - и не само :))нови [re: jana]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано21.02.11 13:22



Хахаха да го имам предви ли? - до болка ми е познатооооо. Аз където толкова много говоря и давам различни доводи за добро или лошо, ела да я чуеш нея - точно, кратко, ясно и накрая с неизменните думи: Съгласна си с мен мамо нали?





Тема Re: Спамканови [re: surfline]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано21.02.11 14:28









Тема Re: Спамканови [re: _dexter_]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано21.02.11 16:20







Тема Re: За момичешките майки - и не само :))нови [re: _dexter_]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано21.02.11 16:51



След като го прочетох тотално съм доволна, че имаме батко.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.