Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:11 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Трето зъбче тралалаланови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано21.02.11 10:01



Ох, голяма смешка е!






Тема Re: Спамканови [re: Solar Wind]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано21.02.11 10:05



Нещо алергично ли е било? Яна така кашляше единия ден, не можеше да се успокои и да заспи, даже вече мислех да ходим в Бърза помощ. Но за мое щастие се размина, посепенно се успокои сама. Опитвам се да се сетя дали беше когато давах Клацид или преди това, но не мога

.
Аз като малка два пъти съм правила спастични бронхити на алергична основа и още си спомням колко е отвратително . Дано да се оправи детенцето и ти да се успокоиш!



Тема За момичешките майки - и не само :))нови [re: surfline]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано21.02.11 10:06



Уж е смешно, но не съвсем. Какво мислите, как се оправяте в тези ситуации?





Тема Re: Спамканови [re: incendio]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано21.02.11 10:14



Зори, да ти е жива и здрава принцеската!



Тема Re: Трето зъбче тралалаланови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.02.11 10:22



Нали ще изръси феята нормално хахаха



Тема Re: лека почерпканови [re: incendio]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано21.02.11 10:22



Много бързо расте бубата!

Да е жива и здрава и много да се смее!




Тема Re: За момичешките майки - и не само :))нови [re: _dexter_]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано21.02.11 10:22



Като не и купувам гримове и като й казвам, че все още е малка за тези неща.
Идва другия въпрос дали изобщо ми вярва - все пак тя е Водолей и иска да е перфектна във всичко и за да не си проси скандали - казва да мамо и си прави каквото иска





Тема Re: За момичешките майки - и не само :))нови [re: Nasinda]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.02.11 10:32



Ох ще я изям, тази Аля .... май човек е тя


По темата аз не позволявам нито да се слага грим, нито лак, единственото дотук е дезодорантчето и парфюма, което си се пръска много усилено преди излизане. Когато ходя да пазарувам за нея, тя идва с мен, заедно избираме и й показвам кое с кое може да се съчетае. Отделно непрекъснато в къщи й обеснявам колко е красива самата тя, не заради дрехи или аксесоари, те само я подчертават. Аз самата съм супер суетна, дрехите си избирам сама т.е. вкуса ми е по-различен от този на околните и не смеят да ме "обличат" (още преди пубертета бях доста своенравна, Нас). Уча детето ми да се облачи в качествени, макар и малко по-скъпи тоалети именно, за да се приучи на качествени дрехи. Никога не ходи с анцунг освен в къщи.
За гримовете аз самата слагам единствено спирала, тя няколко пъти ме пита защо слагам и обеснявам, че моите миглички са руси и не се виждат, а нейните са уникално черни и дълги и няма нужда. Изобщо незнам дали аз обеснявам като хората, или тя не е била досега на този етап, но не обръща внимание кой с какво е облечен или другите какво имат



Тема Re: Трето зъбче тралалаланови [re: jana]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано21.02.11 11:08



след петия зъб вече пуснах, че феята носи подаръци само за първите 4-ри зъбчета

. На Борис зъбите златни, феята, преди за всяка пломба - моторче (5-6 са от пломби)



Тема Re: За момичешките майки - и не само :))нови [re: jana]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано21.02.11 12:28



Да скъпа ми Яна и всички водолейки в този форум - едно време майка ми ми пожела да си намеря такъв мъж, който да ми докара акъла в главата (заради големия ми инат и многото бели), но видиш ли една принцеска реши да изпълни заканата й.


При нас няма това с това и отива облечи го. Носят се дрехите от шкафа, нарежда ги пред мен и само пита: Някакви забележки! Ако случайно си отворя устата или някой цвят не ми хареса - веднага в действие влиза онзи хитър поглед от втората снимка и казва: Все пак аз ще ги нося и въпроса се приключва.
За гримовете сме се разбрали, лакирам я единствено поради факта, че си гризе ноктите и лака е лечебен. Когато има някакъв повод и позволявам да си сложи балсам на устните, но честно казано на мен по ми харесва да е без.
А този нрав - сега не мога да се справя с нея, пък какво остава след годиниии.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.