Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Минутка за нас - лаФ!нови [re: _dexter_]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано08.02.11 14:33



Пита дали е спал със залъгалка като по-малък. В момента, в който й казахме, че все още пие мляко от шише вечер, каза, че е от това, но после като го погледна, каза, че не е типичния кариес, който се получава от биберон (на почти всички зъби). Интересно, не пита колко сладко яде. Тепърва мисля ще говорим по-подробно.
Поръча да спрем млякото вечер от биберон (то наистина е крайно време) и да мием зъбите по още един път на ден (общо 3), както и да ходим на контролни прегледи през 6 месеца.
Добрата новина, ако може така да се каже, е, че кариеса е много повърхностен все още. На мен през цялото време ми се струваше, че едва ли не ще му се разпадне зъбчето.



Тема Re: Минутка за нас - лаФ!нови [re: flor4eee]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано08.02.11 14:42



Аз съм водила Боби на профилактични прегледи - всяка година. Не са му намирали кариеси. Вадиха му 2-те предни зъбчета, нямаше проблем.
И за мен е важно майката да е спокойна, да е сигурна в зъболекаря и да говори с детето предварително. Аз например водех Боби с мен, за да види, че не е страшно, че не крещя от болка и няма кръв.....
Но ще видим като трябва да водя бебинка дали ще съм толкова сигурна в думите си.






Тема Re: Минутка за нас - лаФ!нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано08.02.11 15:22



Ооо, мерси, ще се пробвам!
Моля ви, пратете ми линка за преброяването и ми кажете колко време отнема! решила съм днес да е.



Тема Re: Минутка за нас - лаФ!нови [re: flor4eee]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано08.02.11 15:29



Браво, Флорче, леко сте се разминали.

Ето една

относно тема от лафчето ни миналата седмица. Разтърсих се законово как седят нещата. Ми оказа се, че няма минимална граница за оставяне на сами или под чужд надзор. Въобще тази тема не се засяга. Има много други теми, но затова няма нищо. По преценка на родителят. Цвете тогава ми писа да коментирам с позната си. Ми моята позната и тя е университетски преподавател, съпругът й също е преподавател, по-голяма е от мен, децата й тук са родени. Аз я познавам от 3 месеца, не мога да си позволя да коментирам. Друга позната пък са на ски в Алпите за седмица, но нейните са вече големи на 17 и 11 г. В неделя бях само с малкото на БГ училището, боже какво възпитано дете.



Тема Re: Минутка за нас - лаФ!нови [re: dessbess]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано08.02.11 15:36




Забавлявай се (както се казва ). Едва ли ще ти отнеме повече от 15 минути, ако си знаеш ЕГН-тата на домочадието



Тема Re: Минутка за нас - лаФ!нови [re: _dexter_]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано08.02.11 16:22



И ако не ти се налага да мериш коридор и сервизни помещения :) И ако не се замисляш прекалено много над някои въпроси...



Тема Re: Минутка за нас - лаФ!нови [re: jana]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано08.02.11 16:28




Хайде да видим как ще се изпълни на практика, иначе звучи стахотно :)



Тема Ще захранвам с рибка [re: jana]  
Автор Luna Chocolata (promiscuous)
Публикувано08.02.11 16:49



Мили мами, ще захранвам бебоков с рибка и исках да питам има ли някой да препоръча марка пюре, чият рибка да е по-вкусничка... от баткото помня, че повечето имаха ужасен вкус, че и мирис и беше трудно са се убедим да го папка :))))))))))

btw, днес имах една случка с една баба в супермаркета - засякохме се поне 6 пъти измежду щандовете и всеки път се радваше на бебето, но му говореше в женски род! А той е целия в синьо облечен - син космонавт, синя шапка, синьо-сиви ботушки... умрях от смях просто... имали ли сте такива случаи хората очевАдно да бъркат пола на детето ви? :))



Тема Re: Минутка за нас - лаФ! [re: Aлa-Бaлa]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано08.02.11 18:51



Ани в момента е с 39 температура. досетга не ми е вдигала толкова. От петък се борим с нещо, ама явно утре на АБ...


Та..ще се броиме по-късно..



Тема Re: Ще захранвам с рибканови [re: Luna Chocolata]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано08.02.11 21:03



Има, има - Яна постоянно я бъркаха с момче, даже и в случаите, когато беше с нещо розово


За рибата - не знам..... Моето и до сега не е голям фен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.