Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:01 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Детски рожден ден = материално изпитаниенови [re: dessbess]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано01.02.11 23:12



Дес, това с "моито" ми е познато - обикновено, когато каня някой я оставям да си избере кои играчки ще споделя с децата, останалите ги прибирам и се вадят, когато децата си отидат. В такива случаи дърленето и циганийките са сведени до напълно поносимо ниво.





Тема Re: Детски рожден ден = материално изпитаниенови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано01.02.11 23:19



Да, то няма и как иначе - винаги се празнува по 3 пъти. Иначе идеята за барбекю е много хубава и винаги актуална. За съжаление е трудноприложима при "зимните" рожденици поне до определена възраст

.



Тема Re: Детски рожден ден = материално изпитаниенови [re: surfline]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано01.02.11 23:26



Аз нали съм майско цвете...

та сега се сетих в първи клас рождения ми ден. Бях болна и майка ми отишла и поканила целия клас! беше неописуемо в буквалния смисъл, кой реве, кой се дере, кой се бие, наште после верно ремонт правиха, даже чегъртахме засъхнала торта от стените...мухахахаха.



Тема Re: Детски рожден ден = материално изпитаниенови [re: surfline]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано01.02.11 23:29



Сърф, не ме питай! Декемри ми е...добре, че премии раздават..


То рожден ден и имен ден - празнува се на три пъти...като при циганите, после следват 5-6 детски рождени дни, отделно дядо Коледа в детската, после Коледа...и въобщееееее



Тема Re: Детски рожден ден = материално изпитаниенови [re: dessbess]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано01.02.11 23:36



И на мен така - Коледа, после идва януари и став страшно - данъци, такси, приравнявания, накрая и симона. Три пъти ура викам като минат тия два месеца! После глътка въздух и идва март, когато пристига смтката за топлото и ми сгрява душата.





Тема Re: Детски рожден ден = материално изпитаниенови [re: surfline]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано02.02.11 00:06



Това, което описваш, ми се струва чистна проба изхвърляне и гъзария. Детски клуб - ок, наистина не всеки има възможност да организира детски партита у дома, да пече торти и соленки. Миналата година за първи път празнувахме в детски клуб, мисля, че всички останаха доволни, със сигурност ако бях събрала децата у нас нямаше да сколасам да им организирам куклен театър. Но 3 вида сладки, соленки, салати, ролца, мезета, сърми?! ... айде, няма нужда. Тук менюто беше съвсем просто - сандвичи, безалкохолно, торта, нямам спомен за чипсове, но може и да е имало, плюс може би 4 варианта за възрастните на цена от 15 до 45 евро за 10 души (чипсове, маслинки, снаксове) плюс напитки.
Непрекъснато се учудвам как хората колкото по-малко пари имат, толкова повече са склонни да плащат за подобна показност.



Тема Re: Детски рожден ден = материално изпитаниенови [re: surfline]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано02.02.11 00:15







Тема Re: Детски рожден ден = материално изпитаниенови [re: flor4eee]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано02.02.11 00:46



Флорче, не е съвсем така....
навсякъде в София цените са горе долу едни и същи. Ето ти пример, естествено има и много по-скъпо..
1. торта - минимум 45 лв...стига и до 100
2. "куверт" на дете, който не включва нищо 8 лв. За минимум 10 деца, т.е. и 5 деца да дойдат пак плащаш 80 лв.
3. детско меню - почти навсякъде задължително. минимум 5.50 на дете.
4. Клоун или тематично парти, аз досега не съм взимала, защото ми е скъпо, а е и за по-големи 100-150 - 200 лв.

Шашна ли се? Включва облечена тематично какичка и бла-бла-бла..
5. Бутилка вино 17 лв, алкохол, няма бг - 4 лв. малкото, тук уиски не се визира. Ако не ти изнася и ти е скъпо мислиш вариант за вкъщи.. това съм запомнила, др цени не помня.
6. Ако гримират децата още 10 лв,
7. вече менюта за възрастните - минимум 100 лв, ако ще и банички и соленки да "сложиш" на масата...
Така, че ДА, ИЗХВЪРЛЯНЕ Е, но по простата причина, че тези печалбари извиват ръце. Лично мнение...Обиколих поне 5-6 клуба и всичко ти излиза на една цена плюс минус 20 лв. Добре, поне, че тази година бях изключително доволна от всичко, защото миналата ми се плачеше..

Редактирано от dessbess на 02.02.11 00:48.



Тема Re: Детски рожден ден = материално изпитаниенови [re: dessbess]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано02.02.11 08:30



Абсолютно си права за извиването за ръцете, което мен адски ме издразни миналата година

. Надявам се тази година в края на април времето да е слънчево и да не е валяло поне от седмица - варненския еко парк е наш целия, само срещу 1 лев вход за деца и 2 за възрастни . Имаме си батут, топки, фризбита, може и да се рисуваме сами :))).



Тема Re: Детски рожден ден = материално изпитаниенови [re: dessbess]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано02.02.11 10:33



Дес, това е друго нещо, аз естествено нямам наблюдения, но от поста на Сърфчето по-скоро останах с впечатлението, че се поръчват изключително много неща над нужния минимум (от типа на сърмички, салати и пр.), за да се впечатлят гостите (възрастните), което е безумието за мен. Мислех, че има възможност да се избират различни менюта (и за децата, и за възрастните), съответно на различни цени, а не че нещата са така фиксирани.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.