Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Чат, лаф, спам ...  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.01.11 14:05



Тук се спри, клавиатурата в ръка вземи и чата направи







Тема Re: Чат, лаф, спам ...нови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано26.01.11 16:43



Ох, да се оплача, че търся, търся, търся къде го това глобално затопляне и никакво не го намирам





Тема Re: Чат, лаф, спам ...за бъдещите първокласницинови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано26.01.11 16:47



Не знам при вас как е, но аз днес случайно влязох в сайта на училището, в което мисля да записвам Боби и видях, че подаването на документи започва от 7 февруари.


И в този ред на мисли - избрахте ли даскало за първолаците и по какви критерии?




Тема Re: Чат, лаф, спам ...за бъдещите първокласницинови [re: tani4ka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.01.11 16:48



Не, незнам .. не ми се мисли ......

Нямам ощ енищо набелязано, незнам откъде да започна и какъв да ми е критерият



Тема Re: Чат, лаф, спам ...нови [re: surfline]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано26.01.11 16:50



ами не четеш подходящата литература





Тема Re: Чат, лаф, спам ...за бъдещите първокласницинови [re: tani4ka]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано26.01.11 16:55



при положение, че си избрала у-ще може да отидеш и да се срещнеш с госпожите, които ще поемат първокласниците. Ако имаш и препоръки за някоя конкретно още по-добре



Тема Re: Чат, лаф, спам ...за бъдещите първокласницинови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.01.11 17:03



А ако не си се спрял, как да си избера ... ох слухове, от опит на приятели ... та то всеки ми казва различни неща





Тема Пари, които се отпускат за раждане на детенови [re: jana]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано26.01.11 17:17



Здравейте,

Не знам точно как се казва това - помощ ли, средства ли. Питането ми е следното: някой може ли да ми каже какви са изискванията за получаване на тези средства (и евентуално да метне един линк къде мога да прочета). Не знам към кое министерство са...за да търся инфо.

Благодаря ви предварително.





Тема Re: Пари, които се отпускат за раждане на детенови [re: *choky*]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.01.11 17:26



Имаш в предвид за еднократната помощ след раждане, която получаваш нали? Взима се бележка от общината за семейно положение и с оригинала на акта за раждане на бебето и с копие се отива при социалните .Еднократната помощ при раждане на първо дете е 250 лева, за второ дете е 600 лева, а на трето и всяко следващо - 200 лева. За близнаци е 1200 лв. Това е минимума. Има общини, в които дават повече. Иначе парите се превеждат по банкова сметка от службата за социално подпомагане към общината по местоживеене, като документи ти трябват молба-декларация (те ще ти я дадат), която се попълва от името на двамата родители, както и оригинала на акта за раждане на детето.



Тема Re: Пари, които се отпускат за раждане на детенови [re: jana]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано26.01.11 17:33



Да, Янче, това имах пред вид. Благодаря ти!!
Не ми е за тези пари, просто ми стана интересно. Пратихме свекърва ми да вади акт за раждане (български) на дребната. И от там (където е вадила акта за раждане) са и казали, че имам право на тези пари. Аз мисля, че нямам след като не съм в Бг, но просто исках да се осведомя.
Защото свекърва ми днес е ходила до някакви социални (където са и казали да отиде) и женицата там злобничко и е казала - НЕ МОЖЕ, такъв е закона...

. Та исках да разбера какво е точно положението.

Благодаря пак:-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.