Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чат, лаф, спам ...за бъдещите първокласницинови [re: -Randi-]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано01.02.11 14:14



колко и да е самостоятелно едно дете е ДЕТЕ. А белите стават за секунди. Пред очите ми Борис е падал примерно лошо. Ако не дай си боже му се случи нещо докато ме няма или са само двамата

. Едно приятелче на Боби играе само в учил. двор от лятото още. Вярно майка му го вижда от балкона, но аз няма да съм спокойна. Дени в края на 3-ти клас и се наложи да ходи сама някъде (май до библиотеката) и я карах на всяко пресичане на булеварда да ми се обажда (два пъти трябваше да го пресече). Сега вечер знам към колко трябва да се прибера и ако закъснее веднага звъня да видя до къде е стигнала



Тема Re: Чат, лаф, спам ...нови [re: galia71]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано01.02.11 14:25



Явно не си дава сметка в какво се забърква

.


[url=http://www.facebook.com/photo.php?pid=31829185&l=1cd0bc0b30&id=1034228164]Ето го звяра[/url]



Тема Re: Чат, лаф, спам ...за бъдещите първокласницинови [re: -Randi-]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано01.02.11 15:19



Не знам, детето бе на дивана и си гледаше ТВ. Нямат пердета и се вижда от улицата всичко. Училището е отсреща улицата, където им е къщата. За оставянето в колата да спи, а тя паркирана в двора още от лятото ми направи впечатление, бях с оцъклени очи като го видях. Аз тук съм оставяла Стефан и да сляза до гаража и да взема нещо от колата - никакъв проблем. Но и двамата не са имали мераци за бели, да са ми живи и здрави. Две са белите засега на Стефан и аз оревах тогава форума - когато с бебешко олио изцапа стената и като поля едно цвете на скрина /да ми помогне душата/ и водата отиде отзад и на паркета....баш на новите мебели. Това са 2 бели за 5 г. Малкото гледа баткото, не ми е правил досега и една.
Пък за статистиката, дето я споменаваш, може да важи за Германия. Не бих емигрирала там с деца, поне аз де. Аз искам на село.

Сърф, еленче да ви е идвало на гости? Гледам едни табелки с елени при нас....не знам може ли да им се вярва. Много сладко това с катеричката.





Тема Re: Чат, лаф, спам ...нови [re: surfline]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано01.02.11 15:45







Тема Гледам, училища обсъждате..я да ви върна в първинови [re: jana]  
Автор Luna Chocolata (promiscuous)
Публикувано01.02.11 18:18



клас с едно питане за яслите... Моят малкият искам наесен да тръгне на ясла. Набор 2010 е. Регистриран е в единната система на градините, но там под неговото име в момента пише, че не е в градинска възраст. ВЪпреки уверенията на директорката на градината на големия ми син, че ще мога през тази система да кандидатствам в яслените групи към ОДЗ-тата (и по-конкретно към градината, която посещава батко Калоян), изпитвам силни съмнения дали е така... През март той ще направи 1 г. и тогава, според директорката, ще може да подадем документите за септемврийския прием в интернет. Обаче... до март класиранията ще са направени и предполагам, че места няма да има вече никъде :(( Днес, мисля, беше първото класиране, ако не са ме излъгали едни майки... Някой има ли информация как точно стоят нещата, защото започвам вече съвсем сериозно да се опасявам, че няма изобщо да има смисъл да подавам края на март, защото места вече няма да има и изобщо каква е системата с кандидатстване през интернет в яслите на градините.... ?!



Тема Re: Гледам, училища обсъждате..я да ви върна в първинови [re: Luna Chocolata]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано01.02.11 18:30



През системата обяваването на свободните места за набори 2008, 2009 и 2010 за учебната 2011/2012 год. ще е на 28.02.2011 г. Споко, имаш време. Но незнам дали ако подадеш молба за чиста ясла няма да е вече късно. Позвъни тук-там...



Тема Re: Гледам, училища обсъждате..я да ви върна в първинови [re: нeмиpницa]  
Автор Luna Chocolata (promiscuous)
Публикувано01.02.11 18:41



А за чистите ясли знам - ходи се на място и се попълва хартиена молба с много намигане на директорките :))) Обаче в моя квартал няма само ясла, има в съседен, ама пък хич не ни е удобно там нито като транспорт, нито като разположение... Но там е кауза пердута - приемаха молби от 02 януари и вече посмъртно няма места.





Тема Re: Чат, лаф, спам ...нови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано01.02.11 23:02



Кво става бе...какви са тия теми от нафталина...
Почнах да ги прелиствам и само непознати никове...


нещо се е бъгнало или пак някой се гъбарка?



Тема Re: Чат, лаф, спам ...нови [re: dessbess]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано01.02.11 23:25



Споко, всичко е подконтрол - като се размирише на нафталин и изчезват молците

.



Тема Re: Чат, лаф, спам ...за бъдещите първокласници [re: нeмиpницa]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано01.02.11 23:31



Цъ, елени до нас не идват - не сме толкова близко до гората

, само катерички и зайци скачат. Сърнички, обаче виждаме често, когато сме с колелетата към Нюрнберг, на два-три пъти са ми изкачали и пред колата.
Иначе до работата на Сърфов редовно затварят една от големите улици заради диви прасета - явно някакво семейство глигани излиза там около 17 ч. да дефилира по шосето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.