Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:50 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: у нас пак е весело...нови [re: incendio]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (член)
Публикувано09.03.11 09:06



И нашата педиатърка редовно чака ние да попитаме изрично, за да даде наставления. На последната консултация дори не преслуша Теди, нито гърло погледна, при положение, че беше болничък скоро.



Тема Re: у нас пак е весело...нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано09.03.11 11:55



Ранди, не смея да кажа....
ДребоЛинчето изкара Розеола миналата седмица, вади зъби... веселба...
Лора вчера за първи път беше на градина и за сега е добре...
продължавам да й давам БиоГая, въпреки че я запича жестоко и нищо не помага, освен гелче в дупето... та мисля да го давам до края на седмицата и да го спра - няма смисъл да "оправям" едно, а да "развалям" друго...

имам сериозен проблем с възглавниците за Лора - не мога да й нацеля подходяща на височина - или са й прекалено ниски, или са й прекалено високи... на ръба съм да купя няколко пакета памук и сама да й напълня сама...

Редактирано от incendio на 09.03.11 11:58.



Тема Re: у нас пак е весело...нови [re: incendio]  
Автор snich (top4o)
Публикувано09.03.11 15:26



Добре си се наредила

Дано скоро си влезете в ритъм !
Бухти досега без възглавница ли е спала? Защо държиш на възглавница? По принцип възглавниците със силиконов пълнеж бързо се сплескват до височина 2-3 пръста.Не знам колко точно висока ти трябва.С памук много бързо ще стане на буци.Има едни (май анатомични ги наричат) от цяло парче дунапрен.Пробвала ли си такава?



Тема Re: у нас пак е весело...нови [re: snich]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано09.03.11 16:29



Инсе, стискам палци и аз да минат всички болежки съвсем скоро!
Тоби спи на пухена възглавница, изглежда доста дебеличка, но се сплесква значително като легне. Ако трябва да е по-дебела, просто се разпухква на ново.
Аз ползвам от тези анатомичните. Ако решиш да пробваш с такава, имай предвид, че е удобна в точно определена поза на главата, т.е. трябва да се спи в една поза цяла нощ... не знам Лора дали го умее тоя номер. Малко да си изхлузиш и става доста неудобно. И поне за мен не става за спане по корем.



Тема Re: у нас пак е весело...нови [re: flor4eee]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано09.03.11 22:43



Моят дреб4о все още не спи на възглавница, оби4а да се гушка в такава, но ако му подложа такава под главата, през нощта се изхлузва от нея по средата на леглото , от което вадя изводи, 4е на този етап не му е удобна такава. Може ли на 4овек да му стане нещо от неизползване на възглавница- не говоря за такова малко дете, а в по-голяма възраст?



Тема Re: у нас пак е весело...нови [re: -Randi-]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано10.03.11 15:12



Лора спи с възглавница от доста време вече - сама си поиска... бебешката й беше много удобна, но вече й е малка... дунапренена или анатомична възглавници не са вариант, защото тя най-често спи по корем, като в/у възглавницата се позиционира още от гърдите нагоре... сега е с една детска, но с нормален (голям) размер - просто е много ниска и явно й е страшно неудобна, защото си я прегъва на 2, за да я докара на височина... следващата по височина е моята - тя със силиконови топчета, но й идва височка, а всичките ни останали възглавници са още по-високи от нея...
ох...
пухени възглавници имаме и ние и по магазините има навсякъде, но всички, които аз съм виждала са с микрофибърна калъфка, а от микрофибъра детето се поти като галопиращо конче... ако някой знае къде да намеря пухена възглавница с памучна калъфка - веднага отивам да я купя...


божеееееее... колко можело да се изпише за една възглавница....



Тема Re: у нас пак е весело...нови [re: incendio]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано10.03.11 15:33



Инсе, без да имам идея какви са тези пухени възглавници, не може ли да ушиеш един памучен калъф и да натъпчеш пуха вътре?
Яна спи на една бебешка възглавница, но не от най-малките бебешки - взехме я от съвсем обикновен детски магазин. А като я избута от леглото, спи и без възглавница. Не съм забелязала да й е проблем, аз преди около година се сетих да й сложа, преди това спеше без нищо





Тема Re: у нас пак е весело...нови [re: _dexter_]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано10.03.11 22:58



Декстър, зна4и да не го мисля, щом Яна толкова време е изкарала без възглавница. Не съм се притеснила, просто си мислех кога ли им идва отвътре желание да подложат нещо под главата.



Тема Re: у нас пак е весело...нови [re: -Randi-]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано11.03.11 00:34



декс, изобщо не съм се сетила да сменя калъфката

благодаря за идеята

ранди, лора сама си поиска когато беше на година и половина някъде... преди това имаше "възглавница" от калъфка със сгъната на 2-3 пелена вътре, защото много се лигавеше и вечно й беше мокър чаршафа...



Тема въпроснови [re: incendio]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано06.04.11 11:58



мами, въпроса ми е може ли да се съхранява приготвена и пасирана попара за 2 дни в хладилник или е годна само за моментална консумация - никога досега не ми се е налагало да нося такова нещо със себе си...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.