Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:51 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: и така...нови [re: incendio]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано01.02.11 14:09



Благодаря за инфото!
С нашия дупен

термометър нямам забележки, но все някой ден ще минем и на друга вълна.



Тема Re: и така...нови [re: incendio]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано01.02.11 14:10



Инсе, на мен ми се реве..... На всичкото отгоре ме е и яд, защото докторката в градината се държа, все едно Яна е чумава. Личната я прегледа за няма и минута, защото пред вратата чакаха още 5 човека.
То хубаво ще си изпие антибиотика, вече го започна. Но ако след 2 седмици пак се разболее, тогава какво? Най-лесно да се реши проблемът в момента, а че това е дете и имунната система му трябва и другия месец - това кой го помисля? Не знам.... от вчера се питам - ами ако аз греша....



Тема Re: и така...нови [re: _dexter_]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано02.02.11 19:37



признавам си, че на Лора антибиотик давам само когато температурата й започне да минава 39,5





Тема Re: и така...нови [re: -Randi-]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано02.02.11 19:40



вчера забравих да ти напиша, че според мен има един недостатък - дисплея му не е светещ и ако мериш през нощта трябва да търсиш светлинка, за да видиш какво показва - като си търсиш, виж дали има със светещ дисплей



Тема Re: и така...нови [re: incendio]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано03.02.11 10:51



Ранди, още един съвет - като купувате такъв термометър, провери предварително къде и дали продават накрайници, просто за да си сигурна, че има. Ние ползвахме известно време, след което не можахме да намерим накрайници. В момента сме на старомоден живачен термометър, но пък Тоби вече е на възраст, в която е възможно да го убедиш да седи горе-долу мирно 5 мин.



Тема Re: и така...нови [re: flor4eee]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано03.02.11 23:37



Флор4е, мерси за упътването!





Тема Питанканови [re: incendio]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано13.02.11 14:29



Девойки, моето 4ове4е отказва от 2 дни да му мия зъбите, самО също не ще. Пастата за зъби не е променяна, както и ритуалът по миенето им. 4удя се дали да го оставя на мира за 1 седмица и после пак да пробвам?
Има ли някоя от вас, която да се е сблъсквала с нещо подобно и как го преодоляхте?

Редактирано от -Randi- на 13.02.11 14:32.



Тема Re: Питанканови [re: -Randi-]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано14.02.11 15:23



не ми се е случвало...
а с каква четка миеш зъбките?!



Тема Re: Питанканови [re: incendio]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано15.02.11 00:17



От 3 месеца ползваме детската 4етка "Донтодент" от ДМ. Досега не сме имали проблеми. Май бойкотьт се появи, когато се опитах да измия двата новопораснали кътника, други кьтници все още няма.
Днес мъникът беше по-дащен в миенето...ако може така да се наре4е, 4е го правихме на пресекулки от по 2-3 секунди, както му бе кеф.



Тема Re: Питанканови [re: -Randi-]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано15.02.11 10:05



Ние си мием заедно зъбите. Когато се опитам да помогна на Албена и настава бойкот. Така, че вече се отказах. Просто стоя с нея и се гледаме в огледалото - коя кой зъб е измила.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.