Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: и така...нови [re: incendio]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано31.01.11 16:46



това с приспиването звучи много сладко





Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано01.02.11 00:20



Паулина, лазенето може да дойде по-късно на мода при вас- има деца, които го откриват, след като са проходили.



Тема Re: и така...нови [re: incendio]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано01.02.11 00:21



И какво стана в крайна сметка- приспаха ли се взаимно двете госпожици?





Тема Re: и така...нови [re: -Randi-]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано01.02.11 10:20



разбира се... че НЕ!


но поне аз имах един час да посвърша нещичко в къщи, че откакто Лора не е на градина нямам време за нищо...
лошото е, че точно мислех утре да я пускам и днес пак е с 37,4



Тема Re: и така...нови [re: incendio]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано01.02.11 11:41



То това, с ниската температура, която се появява след като уж детето е оздравяло, е характерна за тоя грип. Дано се оправите. Алекс вече 10 дни е в къщи и чак другия понеделник ще го изпращам на ДГ. Засега още са в сборни групи.



Тема Re: и така...нови [re: tswete]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано01.02.11 12:00



Яна вчера за малко да я вкарат в болницата

, а аз я заведох в градината уж че е здрава - да я види тамошната лекарка и да дава зелена светлина за градината. И се почна едно търчане по болници, лекари, рентгенови снимки, защото детето било "много зле". Накрая я заведох при братовчедката на мъж ми, която е педиатър и я беше гледала в петък. Направо се изсмя на диагнозата на другите 2 докторки - според нея детето си е съвсем наред, камо ли да има пневмония. Само някакъв спазъм на дроба, който отшумявал от Вентолина.
Обаче тук явно цари някаква паника и може би е някаква застраховка за лекарите. Успяха да ме изплашат, Яна днес е на антибиотик, макар според нашата лекарка да няма нужда... И аз също съм на твърда дрога , че може и да си въртим вируса в семейството. Надявам се на добър изход и развитие, утре пак сме при личната - да видим как ни се отразява компромисът с домашното лечение



Тема Re: и така...нови [re: _dexter_]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано01.02.11 13:40



нашата градина работи от днес - една седмица имаше грипна ваканция, а иначе Лора не е на градина от по-миналия четвъртък - ходихме в СФ и тя там пипна бацила най-вероятно в театъра...

та от тогава се влачи... антибиотик така и не дадох, защото доктора й го предписа когато вече беше започнала доста да се подобрява...
ще я видя как ще е тази нощ и ако тръгне да повтаря ще дам антибиотика, колкото и да не ми се иска

преустановявам всякакви социално-културни изяви до края на грипния сезон, ако ще да пукне от скука...

декс, на това вашето да се чудиш да се смееш ли или да плачеш...



Тема Re: и така...нови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано01.02.11 13:41



точно в тази епидемия по добре и за твое спокойствие да си изпиете АБ. Ние имахме такава случка с Борис с уж пневмония на морето миналата година. Тук личната го прати за всеки случай на снимка и нещата се оправиха само с Вентолина за 3дена



Тема Re: и така...нови [re: galia71]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано01.02.11 13:46



Инсендио, какъв термометър ползвате на тази възраст за Лорката? Ние сме още с такъв , който е за дупе, но май съм се насо4ила за ушен , когато поотрасне хлапето.

Редактирано от -Randi- на 01.02.11 13:47.



Тема Re: и така...нови [re: -Randi-]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано01.02.11 14:02



от раждането на Лора ползвам ушен термометър Braun ThermoScan 6022


и съм много доволна - на тази снимка не е даден, но работи с ушен накрайник за еднократна употреба (аз не го сменям на всяко мерене, а на 2 дни, когато меря Т. само на един човек)
работи с 2 батерии АА - моите са от най-мощните презареждащи се, защото другите много бързо горят...

Лора вече сама може да си мери Т. с него
имах и бебешки за дупе, но когато му се изтощи батерията не успях никъде да намеря нова - на Чико е - още си ми стои почти не използван




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.