Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:25 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: bggal]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано28.01.11 04:47



Благодаря ви девойки!! Аз уж не съм от "притеснителните", ама като знам аз как нон стоп се боря с диети и..току ми се свива душата за дребното...


Успокоихте ме! Благодаря ви пак



Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: bggal]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано28.01.11 11:14



хахаха... и Лора е същата - понякога се сеща да се избърше следварително

надявам се скоро да не се налага да я подсещам...



Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: incendio]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано29.01.11 00:21



И аз така се надявам


Наи ми е смешно, като седи на гьрнето, кьса тоалетна хартия и леко се подрида да я пуска в тоалетната, защото гьрнето й е то4но с/у тоалетната, и даже става да пуска водата...само на хартията, хахаха!



Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: bggal]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано29.01.11 23:34



А моят синковец пьк се е нау4ил да казва "ак", докато върши работата- проблемът е, 4е тази дейност се извършва по време на ядене.





Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: -Randi-]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано30.01.11 00:18



Хахахаха, Саша правише така като беше по малка сьщо





Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: bggal]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано30.01.11 00:24



Сещам се, 4е освен това си повдига дупето, докато седи на стол4ето, така 4е да няма съмнение какви ги върши.



Гал, кога Саша запо4на да контролира този си нагон и да успява да задържи акото до гърнето(сори за подробното описание)?

Редактирано от -Randi- на 30.01.11 00:26.



Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: incendio]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (член)
Публикувано30.01.11 09:19



Теодор е от бръмчащите с проходилка. Опитва се и сам да се придвижва между мебелите. Лазенето го пропуснахме

Казва "мама", "тата", "баба". Има само едно зъбче, пробило с голяяяма мъка.



Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: -Randi-]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано31.01.11 00:26



Ами да ти кажа, Саша доста отдавна свикна,че се пишка на гьрнето, но до сравнително скоро или се наакваше в гащите или започваше и явно и ставаше неприятно и казваше, но вече все пак беше кьсно. Незнам как така стана, че с пишкането по бьрзо свикна отколкото с акането. От грубо казано 1 месец си ака в гьрнето и сама отива в последно време нали както описвах по горе, но преди това ако не я усетя, че ака го правише в гащите, защото не сьм я сложила на гьрнето.



Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано31.01.11 15:18



браво на бонбона





Тема и така...нови [re: incendio]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано31.01.11 15:32



...от вчера започнах захранването с пюренце от тиква


2 седмици по-рано от предвиденото по план, обаче ми дожаля за мъничето... напоследък като седнем на масата започва така жално да ни гледа и да примлясква...
смесвам пюренцето с малко кърма и то си става течно, но детето няма никаква представа как се борави със шише с биберон, а доста по-добре се справя с лъжичката... направо блестящо даже - като се сетя с Лора какво мазало беше докато схване как става... а пък може и заради тренирата майка да е

сега съм ги оставила двете да се приспиват сами, обаче те си пеят една на друга май няма да се спи...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.