Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:08 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: tswete]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано26.01.11 22:38



Съдя по себе си. Най-ниската в клас. Мъжът ми е бил най-нисък в клас. Е, сега най-дребните деца сред познатите......Не, че сега не оценявам сега какво да си дребно гадже, но като малка голям дерт ми беше.





Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: нeмиpницa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.01.11 09:51



Нем, споко бе душата. Брат ми онзи ден му гледахме снимките до 6-7 клас беше кинта и двайсе, нямаше гадже защото дамите бяха с по 1-2 глави над него, ела сега да го видиш, 1 глава над мен, 2 над баща ми и майка ми..... растат, но момчетата по-бавно





Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: *choky*]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано27.01.11 10:48



Чоки, според мен изчакай още малко преди да се притесняваш

Нямам в момента пред себе си данните за Тоби, но беше много топчесто бебе, при все, че няма на кого да прилича. Не помня на 1 г. и 4 м. колко е бил голям, помня, че на 6 м. беше 9 кила.
Също проходи много късно, към година и три месеца, но след това спря да наддава толкова бързо, което май си е нормално. Сега, мисля, изглежда съвсем нормално. В никакъв случай не е кльощав, но не е и пълничък. Та изчакай да дойде пролетта, да се затопли, да стане по-активна девойката и тогава наблюдавай дали няма да започне да наддава с по-бавни темпове.
Иначе и моят юнак е дребен, на 3 г. и половина е малко над 90 см, определено няма на кого да прилича да е висок. Не се притеснявам изобщо.



Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: нeмиpницa]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано27.01.11 11:03



В групата на Тоби в училище са уникални. Изобщо не можеш да им отгатнеш възрастта по външния вид. Тоби е едно от най-големите дечица, а е един от най-ниските. Едно от най-малките по възраст деца, едно унгарче, което е с година по-малко от Тоби, стърчи една глава над него. Имат и още едно изключително едро дете, което е над 3 години, като го видя, все си мисля, че е от някоя друга група и се чудя какво прави при малките. Имат и миньончета естествено, две испанчета (испанците са дребни), за които Тоби разправя, че са бебета, а са на по 2 г. и половина. Ами гени, какво да правиш. Важното е децата да са научени да не се комплексират от високия/ниския си ръст.
Иначе, Нем, и аз все бях най-ниската клас, но нямам спомен да ми е пречело, при все че бях супер срамежлива и се тормозех за много по-малки неща. Дет викаш, в момента се радвам, че съм миньонче, определено изглеждам по-млада заради това


Сори за спама...



Тема 4оки,нови [re: *choky*]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано27.01.11 14:00



Детето си има добър апетит, хапва му се, какво по-хубаво от това- дали е едно кило пове4е или по-малко има ли зна4ение. Аз съм на другата крайност- синковецът ме хвърля в тъ4 сьс странния си апетит, имам 4увството, 4е никога няма да прояде "като хората"

.
Всеки с проблемите си.

Редактирано от -Randi- на 27.01.11 14:01.



Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: *choky*]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано27.01.11 14:29



чак за притеснения място няма, според мен... но си имай едно на ум и наблягай повече на плодовете и разделното хранене... не пречи да е за цялото семейство - то не е диета, а здравословен начин на хранене...





Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: *choky*]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано27.01.11 22:55



На мен Саша до ден днешен ми надминава "нормите" на докторите за тегло и височина. Според мен нямаш място за притеснение! Тя сьщо яде готвено и плодове, даже сега беше малко болничка и неможех да я пускам на градинка и една приятелка идваше в нас да я гледа и каза, че останала много приятно изненадана, че сама си иска плодове за снак, а не солети, чипс или каквото и да е друго такова. На мен например доктора на Саша ми казваше да й намаля млякото, но аз след като я кьрмих 1година и 2месеца, тя след това неискаше мляко както деца свикнали с бутилка от малки и до ден днешен не пие кои знае колко..

Според мен си е до дете, Саша например преди беше все 90% на височина и тегло, като 50% е нормалното уж. Сега вече като става по голяма, е 75% на височина и все още е на 90% на тегло. Явно, че като минава времето и ще се нормализива горе-долу. Плюс това според мен са много малки да се прецени дали са с наднормено тегло. Миналият ден една приятелка роди бебе близо 4,400кг ? За това какво ще каже доктор? Не се притеснявай!



Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: incendio]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано27.01.11 22:58



Моята фрьцла да кажа, че вече категорично отказва да и помагам сьс сьбуването на гащите й и клинчетата й, тя е голяма и действа сама като ходи на тоалетна! Даже се бьрше сама и е голямо шоу

!



Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: bggal]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано28.01.11 00:37



Е, браво на фръцлата- една грижа по-малко за мама!





Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: -Randi-]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано28.01.11 01:16



Да, аз сьм много щастлива, само кьдето преди малко като стана от следобеден сьн хубаро беше отишла да пишка без да каже дори, но аз отивам да изчистя гьрнето, че тя когато реши ходи на тоалетната когато реши на нейното гьрне...и какво питам я дали се е избьрсала и тя тепьрва тогава свали гащите пак да се бьрши...

направо сме цирк голям!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.