Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Детските бели  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано17.01.11 14:22



Я седнете да поразкажете някои от пакостите на вашите деца, които не бихте забравили никога.

Моят де4ко тепърва ще има да ги мъдри в това отношение, но онзи ден сътвори може би първата по-сериозна бели4ка в живота си. Месих домашно тесто за пица и го бях оставила в/у пе4ката в една тава да втаса. Предоставих Дени на баща му и отидох да 4истя останалата 4аст от жилището. Уж таткото се занимавал с него, но пропуснал момента, когато син4ето отишло до пе4ката и вклю4ило няколко котлона. По едно време здраво замириса на изгоряло- когато хукнахме натам, тестото се беше запекло, бухнало и загоряло отдолу

.... Направихме поредната забележка на де4ко за пе4ката, след инцидента само повтаряше "уф" и "пиц".

Редактирано от -Randi- на 17.01.11 14:23.



Тема Re: Детските белинови [re: -Randi-]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано17.01.11 15:07



Ние вече не сме много във фазата на белите, колкото на надговарянето .... аз кажа 1, а срещу мен вече се е стигнало до 1000





Тема Re: Детските белинови [re: jana]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано17.01.11 15:36



мдам... и ние вече минаваме във фазата на надприказването... ръси бисери един след друг, но аз почти не ги запомням...
а от белите последната беше, че преди 2-3 месеца намаза радиатора в хола с лак за нокти и червило... бяха от нейните, та вредата беше малко по-лесно отстранима...


чакам второто да почне да лази и да видя с какво ще трябва да се боря



Тема Re: Детските белинови [re: jana]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано17.01.11 23:46



Яна, а аз си мислех, 4е 4,5,6- годишните са във вихъра си що се отнася до пакости.



Тема Re: Детските белинови [re: -Randi-]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано17.01.11 23:59



Ани никога не е спирала да прави бели. Сега например ги прави напълно съзнателно. Например - обожава да рови в една огромна саксия и да готви с пръстта от нея и съответно да маже и тъпче пръст с вода навсякъде. Хиляда пъти съм се скарала, без ефект. Гледа те, хили ти се, казва, че е за последно, но нещо от вътре го човърка и това е..





Тема Re: Детските белинови [re: dessbess]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано18.01.11 00:25



Дес, дивото зове , с/у това нямаш шанс

!

Като дете много оби4ах да се мажа лятно време с кал по краката, но на двора- не у нас!

Редактирано от -Randi- на 18.01.11 00:33.



Тема Re: Детските белинови [re: -Randi-]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано18.01.11 09:12



Не те са в уморителната за мен фаза .... на всяка моя забележка или команда се коментира и се излагат поне 10-ина възгледи защо не трябва да се прави ......





Тема Re: Детските белинови [re: -Randi-]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано18.01.11 09:15



Аз пък честно да си призная съм искала палаво дете, за мен това си е истинското детство, с белите и пакостите, с неспирните забавления като готвенето с пръста, но на мен такова дете не ми се падна. Сега ако трябва дасе замисля беля не се сещам да ми е правила

, тя много мрази да е изцапано, да е разхвърляно, да е мърлява тя или с петънце по дрехите, държи се като зрял човек още от малка в това отношение. Е отпускала се е тук таме някоя и друга пакост, но е толкова минимална, че не я броя за такава



Тема Re: Детските белинови [re: jana]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано18.01.11 09:18



Същата картинка и у нас - играем си на надговаряне

, и това не е от скоро, понякога направо откачам.... Спомням си едно време майка ми ми викаше "устатница", сега тази дума постоянно ми е на върха на езика за Яна .
Иначе тя не прави бели, поне не такива, които да си струват отбелязването . Снощи си вади някакви играчки от саксията и ме кара да ги мия от пръстта, после целият под беше в кал, но не беше беля.



Тема Re: Детските белинови [re: _dexter_]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано18.01.11 09:31



Именно. У нас като се влезне е като в аптека, все едно дете не живее и това на моменти ме дразни, смисъл детството за мен е свързано и с пакости и бели хаха .... но като си знам късмета живи и здрави да се пръкне второ ще ми стопи лагерите

.
Навремето няма да забравя при последното надговаряне с майка тя се обърна и ми каза ще родиш и ти момиче и ще ти се върне всичко това, естествено аз имах готов отговор "Нищо, нека и да имам момиче няма да й се карам защото ще я разбирам" .... е да ама не съвсем




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.