Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:55 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Подарък за момиченови [re: Nasinda]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано20.01.11 16:58



Наси, страхотни са. И децата имат, обаче такова цапане пада с тези тебешири.....Не ти е работа да чистиш после паркета или килима. За постилане отдолу - нито найлон се задържа, нито мушама, нито стар чаршаф.
Аз само на терасата през лятото им разрешавам да рисуват на нея.




Тема Re: Подарък за момиченови [re: tani4ka]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано20.01.11 18:12



и при нас е така с тебеширите - само навън, а там на моето и комшийчетата им е по-интересно да рисуват по плочките и асфалта, отколкото на дъска...



Тема Re: Подарък за момиченови [re: incendio]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано20.01.11 22:44



И дребната има същата дъска за рисуване с тебешир, от другата страна с фулмастер и от трета страна с водни бои ... ей така си седи. Тебешира наистина се рони много. Тя засега ползва само водните бои и фулмастерите. Буквичките където се лепят са много добри, но за по-голямо дете, което пази. На Ния отдавна предназначението им е в детските тигани по формата на манджа





Тема Re: Подарък за момиченови [re: Nasinda]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано21.01.11 09:23



не си

и аз съм против.



Тема Re: Подарък за момиченови [re: jana]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано21.01.11 10:49



Тоби доста си играе с буквичките и цифричките. Тебеширите верно се ронят, но има дъски, които са примерно магнитни за буквички от едната страна, от другата за писане с флумастри, те са хубави според мен.



Тема Re: Подарък за момиченови [re: galia71]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано21.01.11 11:26



Идея - каквото и да е, стига да е розово, лилаво или да лъска

.

За мен най-универсалният подарък са едри мъниста, с които да си ниже гривни, гердани и т.н., Детска кутия за бижута, хубави шнолки, фиби, джвъчки за коса, шаблони за рисуване, стикери и пр.



Тема Re: Подарък за момиченови [re: flor4eee]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано21.01.11 11:38



На ситната дъската е такава - от едната страна с тебешир, от другата с флумастри. С флумастрите каква селяния стана...не е работа просто - всичките и мърлявщини и омазвания до днешна дата са ПЕСЕН в сравнение с това, което се случи тогава. Иначе дъската е забавна, но
1) поне на моето дете интересът към нея е чисто епизодичен
2) само я местя от ъгъл в ъгъл
3) използва се с тебешир, магнити или маркери - т.е. от трите варианта само магнитите са ми достатъчни
4) възнамерявам в най-скоро време да я заменя с обикновена магнитна дъска монтирана на стената + магнити - поне тук струва по-малко, ползва се и в училищна възраст
5) плюс е, че понякога играят с приятелките и на училище. Ама май само това поне от моя гледна точка.

Тоалетката за гримиране и тук е хит, но според мен това е скъп подарък, ако детето не е близка роднина.



Тема Re: да се оплачанови [re: surfline]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано21.01.11 14:57



Току-що спечелих приза... какъв беше там, за изцепка на годината.
От много мислене и смятане кога точно да пътуваме с Тоби до България, така че да излезе най-евтино, в крайна сметка резервирах грешния полет. Вместо 19/02-01/03, резервирах 26/02-01/03, щото първоначално исках да се върнем на 26ти. Даже говорих с шефа да отпусне още два дни отпуска, за да спестя 80 евро, а накрая се набутах с 160 евро за да оправя грешката. На всичкото отгоре 60 от тия 160 евро ги платих за нищо. 60 е таксата за промяна на полет (по 30 на човек) плюс разликата в цената на самия полет (40 евро), но като цъкнеш на Промяна на полета излизат цъкнати и двата полета, само дето хич не ми мина през акъла, че ще ме таксува за промяна и на двата полета, при положение, че полета на връщане не съм го променила, явно е трябвало да ънкликна полена на връщане. Да му се не види


И си викам заслужавам сега да изпуша една цигара, нищо, че уж ги отказвам, измуфтих колежката, направо ми прилоша от тая цигара. Дано поне ми е за урок и не се изкушавам друг път.
Егати деня... егати новите технологии... толкова време се мъча да си оправя дебитната карта, така че да мога да плащам онлайн и така да се изложа при първото плащане... аман!



Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: Eмитo]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано22.01.11 14:09



Благодаря Ви, девойки, за пожеланията за РД!
Чак сега намерих малко време да се намъкна тук, след вчерашното парти съм гроги. Но да ви се похваля, че се запалих да правя торти с фондан, т.к. тук една мизерна тортичка от този вид е от 80Е нагоре, а аз такива пари няма да дам посмъртно. Да не казвам, че нямат никакъв вкус, БГ тортите са супер сладки в сравнение с тези тук. Та запретнах ръкави, наврях се и четох в тортената тема в съседният форум седмица и резултата е налице. Хич не си падам по сладкарството, аз съм майстор на пържолите. Мъфини или сладкиши никога не съм правила. Онези коледни меденки от миналата година /бях пуснала снимка/ ги меси машината за хляб на една аверка. Та сега бе голямо предизвикателство тая ми ти торта. Да ви е сладко!


Редактирано от нeмиpницa на 22.01.11 14:10.



Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: нeмиpницa]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано22.01.11 14:16



Нем, тортата изглежда перфектна, голяма майсторка си! И при нас тортите са много скъпи, не си заслужават цената.

Ти на 20 ли стана?

Да ти е 4естито!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.