Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:54 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: incendio]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано18.01.11 10:03



да расте все така любопитна към света, че на снимките е все с един такъв поглед





Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: нeмиpницa]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано18.01.11 10:05



На патерица честит рожден ден! Много късмет там където сте и винаги позитивно настроена бъди :)



Тема Re: за Кармолис-анови [re: _dexter_]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано18.01.11 13:50



декс, по най-проста логика храчките би трябвало да са се образували от стичащи се в гърлото сополи - тогава защо сироп?! капките за нос се стичат по същия път, а не сиропа...





Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: galia71]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано18.01.11 13:54



благодаря на всички


миш, след коледните във фейс-а други не съм качвала - ще се поправя тия дни
гале, любопитна е много меко казано



Тема Re: за Кармолис-анови [re: incendio]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано18.01.11 14:00



Инсе - не знам.... Докторката каза, че няма нищо в дробовете, не било бронхит, ами трахеолит (или нещо от сорта). Тя искаше Суметролим да изписва, аз казах, че не съм навита. За още няколко неща предложи, аз отказах, накрая се съгласих за сиропа и за капките в носа, които са смес от Виброцил и Макситрол (антибиотични). Само дето забравих да питам колко време да прилагам лечението. Яна почти не кашля, останаха само сополите. Но била заразна за другите деца и трябвало да си седи няколко дни в къщи. Към четвъртък-петък ще я заведем някъде да я преслушат, за второ мнение.
Мъка ми е с тези доктори, не мога да намеря вариант, който да не включва студен тесен коридор, пълен с болни хора и чакане с часове. Сега мисля да проверявам в една детска клиника, да видим какво ще излезе....



Тема Re: за Кармолис-анови [re: _dexter_]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано18.01.11 14:24



ох... то не е една беля... дано се оправи



Тема Re: за Кармолис-анови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано19.01.11 08:53



Тези капки и едните и другите съм ги слагала доста пъти, но не повече от 5 дена



Тема Re: за Кармолис-анови [re: galia71]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано19.01.11 09:09



Благодаря, Галя :), чувала съм, че по принцип капките за нос не трябва да се слагат повече от 5 дни, явно ще се придържам към общото правило. Утре все пак ще я заведем да я преслуша и друг доктор, та пак ще питам.



Тема Re: за Кармолис-анови [re: _dexter_]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано19.01.11 10:45



В тази връзка да ви питам...ние от събота сме на Зинат, заради гнойната ангина. Личната каза да взимам и втора, защото едното шише ще ни стигне за 5-6 дни... Понже това ни е първи антибиотик се чудя дали наистина да му го давам поне 9-10 дни или да си спестя втората опаковка?!



Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: нeмиpницa]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано19.01.11 10:55



Честито на патерици! Да си здрава, упорита, търсеща, обичана и щастлива със семейството си, където и да се намирате!
Любимото ми питие, мммм







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.