Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:51 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: за Кармолис-анови [re: jana]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано17.01.11 22:40



разтривката е вечер - след това муш в леглото на топло



благодаря за рецептите - първия сок, едно време го правеше дядо ми - обожаваме го, но вече няма кой да ни набере бял бъз...
а иначе за черния бъз, винаги съм мислела, че зърната са отровни може да го пробвам когато спра да кърмя, а после и на децата...



Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: jana]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано18.01.11 00:07



дребоЛинчето днес удря петата месечинка и за нейно здраве лека почерпка





Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: incendio]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано18.01.11 00:22



Охооо, браво на дреболин4ето! Много бързо ги навъртя тези 5 месеца!



Тема Re: за Кармолис-анови [re: incendio]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано18.01.11 08:19



Моят сироп от бъз е по друга рецепта - зърната се измиват, изчистват и се редят в буркан - 1 ред бъз, 1 ред захар - до напълването на буркана (или до свършването на бъза). Това нещо ферментира на слънце 15-30 дни и сокът се пие - по 1 чаена лъжичка на ден.
Има няколко рецепти из нета, където е описана точната технология, виж това


На мен ми го даде приятелката ми, според нея много добре влияе на децата й. Но Яна отказва да го пие, увещаваме се по цял час, като го лапне, има напъни за повръщане . Още не съм се отказала, мъча я, но вече нямам нерви. А вчера я върнаха от градината - имала храчки в трахеята и сополи, добре било да се седи няколко дни в къщи и да си пие сиропа за кашлица.



Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: нeмиpницa]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано18.01.11 08:20



Честито и от мен, на патерица

! Пожелавам ти да продължаваш да се радваш на дребните неща, защото те са (както прочетох наскоро), които правят живота велик и невероятен .



Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: incendio]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано18.01.11 09:10



Хе хе айде честита и месечинка. Все такава кротушана и усмихната да е беба



Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: incendio]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано18.01.11 09:50



Малка сладка и тя порасна :)))



Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: incendio]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано18.01.11 09:55



Честита месечинка на дребка Лина! И по този повод - някоя и друга снимчица няма ли да и пуснеш?! Или ако съм ги пропуснала - кажи къде са







Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: нeмиpницa]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано18.01.11 09:56



ЧРД, Нем! Бъди все така щастлива и много обичана и слушана от мъжкото царство в дома ти!







Тема Re: за Кармолис-анови [re: incendio]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано18.01.11 09:59



Зърната на черния бъз, респ.сиропът, наистина могат да бъдат отровни, ако се превишава препоръчаната доза!!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.