Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:17 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано25.01.11 13:06



Благодаря

, записах си го, ще питам нашата докторка - в петък пак сме на профилактичен преглед.
Току що ми се обади мъж ми - Яна имала 37,8 температура . Тя от време на време тези дни вдига до толкова, после няколко дни няма нищо. Ще се попритеснявам малко, дано след като се наспи да няма нищо....



Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: _dexter_]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано25.01.11 13:15



Една позната казваше: Като родиш, и изведнъж всички около теб също имат бебета

Едно на ръка, че повече ги забелязваш и повече контактуваш с хора с бебета, второ, че на нашите познати приятели, на нашата възраст, просто им е време, трето, че наистина май хората правят повече бебета напоследък, мина времето, когато я се решаваха на едно, я не.



Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано25.01.11 13:21



Тези зверски кашлици при Борис ги е имало доста пъти. И докато не оправехме сополите не спираха

Случвало се е по цяла нощ да кашля и да не може да заспи



Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: flor4eee]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано25.01.11 13:28



Страхотна новина! Живи и здрави

И ние април месец чакаме 5 бебета и още едно през май! И всичките девойки! Много им се радвам на тумбаците





Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.01.11 13:29



При нас имаше подобна кашлица по коледа. Близо 2 месеца не спря да кашля, без сополи без нищо друго .... накрая почна да вдига лека Т и аз не издържах и на Коледа си й почнах АБ .... то това си беше игра на нервички, педито беше против, но аз настоях защото по празниите не ми се тичаше по спешност по болниците. При нея не помогнаха противоалергичните, просто каот почнеше така да кашля зверки без почивка я изкарвах навън ан студено или в банята като предварително пусках врялата вода да стане пара



Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано25.01.11 13:44



много е хубаво, човек се радва заедно с родителите





Тема Re: Блиндирани врати!нови [re: Nasinda]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано25.01.11 13:49



Нашата е на СОЛИД. Имат доста хубави имам предвид като декор. Нашата е с ПВЦ фолио, но изглежда доста прилично (когато я правихме бяхме ограничени откъм пари). На фона на интериорните личи, че не е върха, но се търпи. Вече е важно какви механизми на заключване ще си избереш и какви ключове. Имат доста богат избор, но тъй като за тези неща половинката се занимава, не мога да ти кажа много конкретни неща.

Лятото ни беше заял ключът и не можехме да го извадим. Веднага се отзоваха, оправиха го, сложиха още същата вечер някакъв резервен вариант и след два дена вече ни доставиха новата заключалка като ни съдействаха и за по-бърза доставка, че я нямаха налична. При поставянето на врата си спомням, че също бяха много коректни





Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: galia71]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано25.01.11 14:12



Флор4е, 4удесни новини!

Около мен няма нови кандидати за бебоци, поне за тази година. Суша!





Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: -Randi-]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано25.01.11 14:39



Цял ден съм в добро настроение. За първото бебе естествено знаех, даже се бях притеснила вчера, че не се е родило още, мислех, че термина е на 20-ти, планирано секцио трябваше да е раждането, шашнах се, че още няма новини. За близначките изобщо не знаех, че се чакат дори


Дай Боже повече такива новини!



Тема Re: Блиндирани врати!нови [re: Nasinda]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано25.01.11 17:54



Чакам да се върне татето, за да даде подробности. Мисля, че вратата, която купихме е от Камбуров, на последната спирка на 305 мисля, беше офисът и производствената им база. Цената им беше добра, гъвкави бяха, а патронът и бравата бяха доста добри. Но нашата е за мазе - засега е без покритие, защото още не знаем какво фолио ще ни трябва като цвят и вид, а имаше много варианти. Като се върне, ще пиша за цена.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.