Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:13 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: от сега съм се затюхкала...нови [re: galia71]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано25.01.11 12:16



И на мен?





Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: mishellinna]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано25.01.11 12:35



Стискам палци бързо да се оправяте!



Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: flor4eee]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано25.01.11 12:38



И ние минахме миналата седмица отред...малкия с гнойна ангина, мен ме тресеше два дни, мъж ми го удари в остър синуит...каката се крепи, дано я подмине.



Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: jana]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано25.01.11 12:41



Момичета, днес разбрах за три нови бебета!


Още сутринта ме зарадваха, че една от най-добрите ми приятелки е родила момиченце Ани с перфектни мерки!
Току-що поглеждам Фейсбук и виждам следният пост на стената на един от приятелите ми: "Приятели, представям ви Джулия!" Поглеждам следващата снимка: "И Ния!" Не ми е близък приятел, най-добрият приятел е на мой много блиъз приятел, но винаги много съм му се радвала.
Да са живи и здрави!



Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано25.01.11 12:43



Айде и ние на опашката - мъж ми си изпи антибиотика, аз кашлям много здраво, но карам само на чай и мед. Яна втора седмица си седи в къщи със сополи и кашлица, днес сменихме сиропа за кашлица, дано й се изчистят хриповете в дробовете. Поне няма температура.... Вчера е кашляла цял ден, даже към 11.30 вечерта мислех да ходим в Бърза помощ защото кашлицата не спираше. Днес е доста по-добре, нищо общо с вчера, дано новият сироп помогне.......


Тук вали сняг, дано да стане студено, че да замръзи вирусите



Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: flor4eee]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано25.01.11 12:44



Да са живи и здрави :)))))



Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: flor4eee]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано25.01.11 12:46



Хубави новини

! Дай Боже повече бебета. Какво стана - преди или не съм обръщала внимание, или наистина нямаше толкова бебета около мен. Сега много познати и приятели се сдобиват с първо, че и с второ дете и на където й да се обърна - бебета ! Което изключително ме радва :)))!



Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: _dexter_]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано25.01.11 12:46



Декс, аз вечер със сиропа давам противоалергичен сироп на Насето, да не слиза кашлицата надолу и успокоява много нощно време.



Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано25.01.11 12:53



Какъв ти е противоалергичния сироп? Аз дадох поумон хистамин, пък и вчерашния ни сироп беше Еуреспал, който уж е и противоалергичен,освен за отхрачване, и въпреки това гнусната кашлица не спря. Детето заспа седнало в мен, така се успокои, но се наложи пак на няколко пъти през нощта да я изправям седнала, да не се дави чак толкова

. Честно - полудяла съм с тая кашлица...



Тема Re: Минутка за лаф!нови [re: _dexter_]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано25.01.11 13:00



Аериус взех. Една вечер така се опитваше да кашля, но сухо, като преди това беше пил вече няколко дни Проспан, тогава взех, едно време с каката винаги ми изписваха, сега личната не е казвала. Но после на консултация и казах, че давам...о добре, продължи да го даваш ми вика...все едно ми е казвала до сега :(




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.