Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:06 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Следпразнично премахване на килограминови  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.01.11 14:53



С усмивка

, малко инат и без никакъв глад



Тема Re: Следпразнично премахване на килограминови [re: jana]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.01.11 14:59



Аз много доволно се охраних по празниците, дънките почнаха да стягат корема и се каня всяка сутрин, че от днес именно почвам

, но не става. Понеже съм в ПМС и ми се яде като за последно и немога да се огранича, особено откъм сладко ... затова засега пасувам, но от края на другата седмица ме чакайте и мене в групичката на ентусиастите



Тема Re: Следпразнично премахване на килограминови [re: jana]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано05.01.11 15:05



Аз съм също от несериозните, имам едни спретнати зелеви сърми, как да им устоя.





Тема Re: Следпразнично премахване на килограминови [re: -Randi-]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.01.11 15:15



Покрай тези зимни ястия сутрин се будя като китаец от соленото, но няма устояване на киселите краставички или зелето .......





Тема Re: Следпразнично премахване на килограминови [re: jana]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано05.01.11 15:21



А у нас тази година зелето има премиера, тъй като в града ни не мога да намеря свястно кисело зеле за сърми. Домашно производство също не става, тъй като мазата ни е топла. Това зеле ни го подариха трети лица

и сега трябва да му се насладим.



Тема Re: Следпразнично премахване на килограминови [re: jana]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано05.01.11 19:35



След около десетина дни мисля пак да се включа с диетка. Изкарах страхотни нервни месеци, които подплатих с доволно хапване /слава богу не качих нищо/, но пък изпуснах пост-ефекта на диетата ми, в който се сваля също не малко!

Мисля обаче да си поплющя тези дни ей така безпричинно...





Тема Re: Следпразнично премахване на килограминови [re: mishellinna]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано06.01.11 14:42



Оставам с впе4талението, 4е някои от вас редовно диетуват. Я разкажете пове4е за предишните ви опити > имало ли е някои от тях с траен ефект, коя диета ви се е сторила най-добрата(за вас), след прекратяването на диетите ка4ате ли отново килограмите и т.нат.?



Тема Re: Следпразнично премахване на килограминови [re: -Randi-]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано06.01.11 15:29



За мен най-добрата и бързо сваляща си остава Дюкян, но за жалост не се прави повече от 2 пъти в живота, а понеже съм доста лакома кг си връщам, не всички но си връщам. Аз съм забелязала, че отслабвам с ядене на месо предимно и белтъци, ако ям само плодове, зеленчуци и разни други няма да мръдна, може и да кача дори. Преди години съм сваляла за 14 дни 9 кг. след бременността със зелевата чорба и задържах кг, но те не бяха много реални все пак. Най-добре се чуствам като ям по 1-2 максимум на ден, първото ядене по-основно, второто овесени ядки с мляко или нещо леко ...





Тема Re: Следпразнично премахване на килограминови [re: jana]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано06.01.11 15:55



аз не обичам диетите по една проста причина. Не обичам да стоя гладна и ако съм такава дори ставам нервна. Предпочитам да ям по-малко, но ям

. След двете бременности отслабнах постепенно с течение на времето. Но свалянето на килата, освен по-малкото храна идваше и от тръгването ми на работа и съответно по-голямо натоварване и бързане. Преди години ми открива висок холестерол и трябваше да изключа някои храни, а други съм ги свела до минимум. Избягвам мазнините, маслото, сладките неща съм ги намалила доста за сметка на плодовете, ям тъмен хляб. И така държа някакви килограми, а се храня 4 пъти на ден. Мърдам понякога нагоре и то е обикновено лятото Иначе има какво да оправя по тялото си, но то е свързано със спортуване, за което не намирам сили и време А по-важното е, че съм се приела в тази си кожа и не се тръшкам излишно



Тема Re: Следпразнично премахване на килограминови [re: -Randi-]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано06.01.11 20:17



Ако имаш предвид мен - не съм от редовно диетуващите. Две диети след раждането на Дани, и сега две след Крис - това са първите диети в живота ми. Просто нямам търпение да свалям килца с години напред, ако въобще ги сваля, затова се принудих да ги използвам. Мразя да гладувам насила /случва ми се да забравя да ям 3 дни, но тогава не го усещам/. Диетата, която пазя е правена от диетолог, хапва се по 5 пъти на ден, не се усеща глада въобще и ми е много лесно да я правя, а на всичкото отгоре е само 2 седмици. Задържането на кг. след нея поне при мен не е проблем /след цялото плющене по празниците не съм качила грам/, а и после не качвам. Добър ефект имаше също нисковъглехидратната диета - дето я споменава Яна, но след нейното правене стигнах в гастрото - явно стомахът ми не я предпочита! Иначе най-добрият вариант за отслабване за мен си остава спортът - просто в това време ми е адски трудно да тренирам на вън, а вкъщи просто няма шанс - лудницата е пълна!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.