Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:56 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Я бързо раздувайтенови [re: _dexter_]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.01.11 14:43



Страхотен купон, децата вилняха и рушиха, ние доволна хапване и пийване, не според първоначалният план, но с еполучи страхотна импровизация. Дечурлигата изпозаспаха кое където свари към 3ч., а ние продължихме на сладки приказки, алкохол и мезета до зори





Тема Re: Първи 2011-ти спам :))нови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано05.01.11 15:01



Хайде и от мен честита нова година на патерици - много празници, много ваканции и много усмивки на всички.

А бе мацки само аз ли имам проблеми с дира - и с ФФ и с у-експлорера влизам страшно трудно, точи се, върти се, и накрая излизат едни черни черти, ако въоб
е успея да постна? Сега и емотиконите ми липсват.



Тема Re: Я бързо раздувайтенови [re: jana]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано05.01.11 15:01



4естита Нова Година на вси4ки моми4енца-коки4енца тук!

Да сте здрави, щастливи- вие и семействата ви!

Как изкарахме празника ние ли? Бяхме на гости в Хановер. Бяха големи колебания дали да тръгваме с колата поради опасност от поледица, за наше облек4ение и на отиване, и на връщане пътуването мина добре.

До полунощ хапване, пийване- оби4айната програма. След това излязохме по улиците, имаше кой да наглежда де4ко в слу4ай, 4е се събуди от пукотевиците. Домакините живеят централно, така 4е имаше доста народ, който пуска6е фойерверки, както и организирана група от доброволци с африкански барабани, които разпалваха кръвта и приповдигаха настроението. Определено барабаните бяха кулминацията за мен, мнооого готино!



Тема Re: Първи 2011-ти спам :))нови [re: surfline]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано05.01.11 15:03



Аз нямам проблеми- хем съм със Експлорър. Даже и емотикони имам.





Тема Re: Първи 2011-ти спам :))нови [re: -Randi-]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано05.01.11 15:06



Пуф, странно - и от компютъра и от лаптопчето при мен е много зле. Явно ще трябва да си похортувам с Дойче телеком.



Тема Re: Първи 2011-ти спам :))нови [re: surfline]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано05.01.11 15:09



Малко спам- аз съм с Vodafone. Нищо 4удно проблема да е в Телекома, но... за емотиконите оба4е не би трябвало да са при4ина те.



Тема Re: Я бързо раздувайтенови [re: -Randi-]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано05.01.11 15:12



А ние правихме фондю при девера ми и въпреки баните и прането имам чувството, че миризмата на сирене и чесън все още ме преследва. Добре поне, че беше при тях иначе щях да сменям апартамента с някой проветрив мост.
Иначе беше много хубаво - те живеят на едно от езерата до Мюнхен и атмосферата беше чудесна. Общои взето цялото село се събира до езерото и започва да стреля по селото от другата страна. Който изпука последнен получава потупване от леко подпийналия кмет по рамото )))



Тема Re: Я бързо раздувайтенови [re: surfline]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано05.01.11 15:25



Който изпука последнен получава потупване от леко подпийналия кмет по рамото )))

Оу, при вас е било семейна идилия... по4ти.

А ние правихме фондю при девера ми и въпреки баните и прането имам чувството, че миризмата на сирене и чесън все още ме преследва.
А какво да кажа за киселото зеле и зелевите сърми, които правих от него в4ера? Горещо се надявах да не мине някой съседка от немски произход...

Днес миризмите са по-туширани, но пак си лъха завоалирано.



Тема Re: Я бързо раздувайтенови [re: -Randi-]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано05.01.11 15:34



Аз по тази причина не готвя зеле в къщи - ако трябва да избирам пред вмирисана къща и неядене на зелеви манджи, избирам второто

. Като се вмирише така, понякога помага ароматна лампа с лавандула или цитрус



Тема Re: Я бързо раздувайтенови [re: _dexter_]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано05.01.11 15:38



ако я запека тая лампа дали ще помогне? - щото и аз правих капама за Коледа и фурната от тогава не я отварям.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.