Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:25 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Какво чух днеснови  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано02.04.10 02:07



... отдавна не ми е идвала муза да пускам теми, но от няколко дни съм подложена на бисерите на дребната и ми се прииска да пусна тема в която да пишем периодически разни ПРОБЛЯСЪЦИ техни....

бисера от днес... ох той не беше един, ама...

Дребната говори с моя приятелка и тя й казва:
- много хубава коса имаш, къдрава
- не съм къдрава, руса съм


Вървим към баба й и гледам нещо тежко си е пъхнала в джоба на полата, чак й се смъква надолу... бръквам вътре и вадя.... бебешки сапун


- какво е това бе маме?
- сапунче, да си го миришкам - и ми го взема от ръката - а след това ми се обаждат по сапуна приятелите - и си го слага на ухото си... след кратка пауза добави - сапунено телефонче... - и пак го мушна вътре


както си вървим сяда на бордюра и отказва да стане... сядам и аз
- сега какво правим тук
- нищо
- ми да тръгваме, мама бърза
- така не се прави нищо






тинтири-минтири

Тема Re: хахаха)))нови [re: 3aиpa]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано02.04.10 11:43



Страхотни))...особено това за правене на "нищото"





Тема Re: хахаха)))нови [re: LlRA..]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано02.04.10 12:26



Алекс пък днес ми заяви да му "дам палци" докато играе на играта Бен Тен





Тема Re: Какво чух днеснови [re: 3aиpa]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано03.04.10 17:08



Сладурана... Тя на 3 годинки ли е вече( не си спомням възрастта й)?



Тема Re: Какво чух днеснови [re: 3aиpa]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано22.04.10 09:13



Много сладурска тема

, но аз все забравям какви ги ръси фъсти. Обаче от вечерта на рожденния й ден ми е останало едно - изпращаме гостите, казваме "довиждане", "лека нощ". Яна като една вече възрастна девойка, с богат социален живот добавя (без да я подсещам, без самата аз нещо да съм казала по въпроса) - "и благодаря за съжаленията" ..... Малко се опулихме, но бързо ми светна, че всъщност иска да каже - Благодаря за пожеланията



Тема Re: Какво чух днеснови [re: 3aиpa]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано22.04.10 11:02



Тези смислени и сериозни думи са от снощи разсъждавайки над темата аджаба, защо мама ме облича само с панталони и дънки :

Мамо, аз какво съм виновна, че ти не харесваш рокли, защо аз да страдам като ме обличаш само в панталони и дънки



Тема Re: Какво чух днеснови [re: 3aиpa]  
Автор SveDoGab (на Габи и Тея)
Публикувано22.04.10 12:53



Наскоро ще се хващаме на бас с малката и аз й обяснявам какво означава това. След 5 мин. тя ме вика "Мамооо, кога ще се държим на бас?".
Стана ми ясно колко е разбрала главицата й...




Габриела 2002
Доротея 2005

Тема Re: Какво чух днеснови [re: SveDoGab]  
Автор SveDoGab (на Габи и Тея)
Публикувано22.04.10 12:54



... сетих се и как смешно нарича душ-кабината в банята = душкабаня.


Габриела 2002
Доротея 2005


Тема Re: Какво чух днеснови [re: SveDoGab]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано22.04.10 13:28



Не беше днес, но...
Баща му го наказва за нещо да седи 1 мин. в ъгъла, той обаче бяга и се крие в кухнята, затиска вратата от вътре и блъска по нея, което си е опасно, защото вратата е със стъкло. Мъжа ми му обяснява, че ако продължава така наказанието ще се увеличи от 1 на 2 мин. Тоби казва: Две не, пет! При което излиза от кухнята и като пич си застава в ъгъла да си изтърпи наказанието


Мъжа ми едва си сдържа смеха и ми вика: Трябва да го научим да се пазари малко по-добре



Тема Re: Какво чух днеснови [re: 3aиpa]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано22.04.10 16:06



седнали сме на някакъв празник цялата рода и вдигаме наздравици, при което извънземното се изправя на столчето си с високо вдигната чаша и извиква с цяло гърло "тост за бъдещето!"


оказа се, че това реплика от "спящата красавица"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.