Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Мечтаете ли за пътешествиянови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (член)
Публикувано11.12.10 14:06



Като начало може би Бразилия Ммм, добро начало, особено покрай НГ, класика





Тема Re: Нещо стоплящо в този студен деннови [re: galia71]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано11.12.10 21:32







Тема Re: Мечтаете ли за пътешествиянови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано11.12.10 21:53



с изключение на ирак, афганистан, пакистан и сомалия - навсякъде другаде бих отишла с най-голямо удоволствие... на първо място в Бейрут и близкия исток; африка - много любима... фото-сафарита в пустинята; австралия, нова зеландия, тасмания и задължително южния полюс - мечтая си да видя пингвин-император на живо

после далечния исток - япония, китай, виетнам - да отида до местата където баба и дядо са живели някога... индия... еверест ще си остане винаги само мечта - хич ме няма в катеренето ; бившите республики... и америките, разира се... за десерт европа (без испания и португалия, освен може би някой пропуснат остров)



Тема Re: Мечтаете ли за пътешествиянови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано12.12.10 02:19



1. Япония /чета напоследък доста за тази страна и образованието, хахаха,

там/
2. Стара и добра Европа пак и пак и пак, няма да ми омръзне
3. Австралия/Нова Зеландия

Африка и Америките засега някак си не ме влекат.....



Тема Re: Мечтаете ли за пътешествиянови [re: нeмиpницa]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано12.12.10 08:42



В Япония бих отишла на екскурзия, но не и да живея или уча там. Може би има много предимства, но ми се струва, че там бих определно превъртяла най-малкото. Така ми се струва, много са роботизипани и странни тези япончета. Лично мнение.
Забравих да напиша за Сан Франциско...и Сиатъл...и Ванкувър......хахахахахх



Тема Re: Мечтаете ли за пътешествиянови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано12.12.10 09:38



Задължително - дълъг околосветски круиз. После гръцките острови и Доминиканската република.




Тема Re: Мечтаете ли за пътешествиянови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.12.10 12:10



не се вижда снимката нещо. Иначе и аз бих отишла в Япония с голям кеф. Малко ме е шубе от земетресенията ама.... може и да се престраша някоий ден.....




Тема магически пясъкнови [re: jana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.12.10 12:13



децата ви играят ли се с това?
И... какви са любимите игри на децата ви




Тема Re: магически пясъкнови [re: NikiFin]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано12.12.10 14:35



И аз съм го виждала, но нямаме. Имаме лунен такъв и определено го мразя...!


най-интересната игра в момента е да стои на чешмата и да пълни канчета и да се мокри, и да играе с едни хамстер Зу-зу пет. Сега в нас покрай детския рожден ден е рай откъм играчки. Стана ми странно, че нашата уж, живеем в 21 век, пък няма никакви механизирани играчки..Онзи ден беше невероятно впечталена, че хамстера цвърчи и ходи...



Тема Re: Мечтаете ли за пътешествиянови [re: dessbess]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано12.12.10 15:49



Десс, за екскурзия съм я заплюла таз Япония за 10 г от брака. В съседната тема писах какво искам да видя.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.