Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Не зная....нови [re: нeмиpницa]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано17.12.10 08:59



Този текст от учебника се въртеше в пространството преди година-две - може вече да са го махнали....


А за телевизията в градината - доста дълга тема са заформили, прочетох оттук-оттам. То за това има правила и одобрени програми за училища и детски градини, защото всеки си има мнение кое е полезно и кое - вредно за детето му.



Тема Re:Имам ли право....нови [re: incendio]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано17.12.10 09:40



Ми да, гледат следобед докато ги вземем от групата.




Тема Re:Имам ли право....нови [re: tani4ka]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано17.12.10 11:16



В училището на Тоби също има телевизор, че и два компютъра. По думи на учителките, телевизора се пуска единствено на обяд, докато им оправят леглата за сън, явно за да седят мирни, докато учителките са заети. Компютрите как точно се ползват не зная, но един ден бяха казали, че Тоби се е държал много добре и е бил награден единствен той да ползва малко компютъра. Много ми се иска да вярвам, че наистина се ползат съвсем по мъничко и телевизора, и компютъра.



Тема Re: Не зная....нови [re: нeмиpницa]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано17.12.10 12:02



Олеле. И после се чудят, че има толкова имигрнти.





Тема Re:Имам ли право....нови [re: incendio]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано17.12.10 12:26



Благодаря на всички, поговорих си с нея дано има някакъв резултат.

Сега друго ме вълнува - от къде да и купя лента за худ.гимнастика. Обадих се на над 10 фирми и няма в наличност никъде. Някакви идеи?



Тема Re:Имам ли право....нови [re: Nasinda]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано17.12.10 13:40



В магазина Бургелов в Ст. град има.
Това е он-лайн магазина им:





Тема Re:Имам ли право....нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано17.12.10 13:58



Златна си миличка, лентата е поръчана и чакам доставка! Аля ще умре от кеф



Редактирано от Nasinda на 17.12.10 13:59.



Тема Весели празници на всички :)нови [re: jana]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано17.12.10 14:05



Момичета, за мен работната година приключи, от понеделник съм в отпуск до края на декември

. Утре заминаваме семейно в Карлово, после ще видим. Стискам си палци пътищата да са проходими и да стигнем невредими и навреме :)).
Ако не успея да се навъртам из форума - пожелавам ви прекрасни празници, пълни с много топлина, любов и щастие! Да си изкарате страхотно, да се отпуснете и да се насладите на Коледа ! Пожелавам ви и купонджийско посрещане на Новата година - живот и здраве ще се събираме и следващата година :)!



Тема Re: Весели празници на всички :)нови [re: _dexter_]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано17.12.10 14:39



Мерси и на теб! Весели празници и много усмивки за теб и твоето семейство!



Тема Re: Весели празници на всички :)нови [re: Nasinda]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано17.12.10 14:54



Завидях ти благородно


Да ти се връщат всички пожелания, после ще чакаме фото-отчет.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.