Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:29 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Впечатления от 3 или 4D Ултрасаунд?нови  
Автор crazyone ()
Публикувано30.11.10 15:37



Здравейте мамита. Някоя от вас ходила ли е на 3 или 4 Д и какво е впечатлението.
За началните месеци казват че е плашещо бебчето, но все пак на мене би ми било много интересно да видя какво става вътре.



Тук ще има видео материал много скоро от 4Д.

Аз лично изгледах какво ли не из нета и все пак нямам търпение да видя моето.

Редактирано от jana на 30.11.10 16:02.



Тема Re: Впечатления от 3 или 4D Ултрасаунд?нови [re: crazyone]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано30.11.10 21:33



ходих 2 пъти - по веднъж за всяко бебе - фетална морфология и двата пъти в 20г.с. и резултата беше един и същ - спящо бебе с ръка през личицето... нищо интересно - със снимки, колкото да не е без хич и без видео - просто нямаше смисъл да се прави повече...
първия път аз бях страшно разочарована - сега ми се вижда смешно...
втория път бях разочарована заради дъщеря ми, която си умираше да види бебето, но нищо не видя...
е, това беше единственото разочарование, а много по-силна беше радостта, че всичко с бебетата е наред и растат здравички в корема ми





Тема Re: Впечатления от 3 или 4D Ултрасаунд?нови [re: incendio]  
Автор crazyone ()
Публикувано01.12.10 09:52



ехх разбира се.. най-важното е да са здрави.. аз се учудвам, че нищо не си успяла да видиш. Казват, че ясно се вижда бебето



Тема Re: Впечатления от 3 или 4D Ултрасаунд?нови [re: crazyone]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано01.12.10 14:28



о дааа... вижда се много ясно, но никой не ти казва, че трябва да е в подходяща позиция за виждането

бебетата се движат в корема и не можеш да ги нагласиш специално за снимката... ако спят и не се събуждат няма смисъл да ти правят видео запис на похъркващото бебче посъщия начин е и със съобщаването на пола - ако го види лекаря ти го казва, ако не го види... изненада



Тема Re: Впечатления от 3 или 4D Ултрасаунд?нови [re: incendio]  
Автор crazyone ()
Публикувано02.12.10 08:39



Ами докторката кажа че има съмнения за момиче ама не може да каже 100 % :)))))



Тема Re: Впечатления от 3 или 4D Ултрасаунд?нови [re: crazyone]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано02.12.10 09:01



процентите стават 100 само в деня на раждането
ти сега да не вземеш да боядисаш и накупиш всичко в розово



Тема Re: Впечатления от 3 или 4D Ултрасаунд?нови [re: incendio]  
Автор crazyone ()
Публикувано02.12.10 10:02



аааааааа няма няма :)) Ще изчакам, докато не го видят ясно. Ще наблегнем на неутрално :)))))



Тема Re: Впечатления от 3 или 4D Ултрасаунд?нови [re: crazyone]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано02.12.10 21:02



Аз ходих като бях в 30-31ва седмица, изчакахме до почти края, за да е по ясно. Имаме си и 20-30 минутно видео и е супер сладурско. Видяхме на 99%, че пола е момиче, нищо че на предните 2 вудеозона ни казаха сьщото, хаха

и така. Моята бебка спеше през прегледа с 3Д-4Дто, но вьпреки това беше готино усещане.

Редактирано от bggal на 02.12.10 21:03.



Тема Re: Впечатления от 3 или 4D Ултрасаунд?нови [re: crazyone]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано03.12.10 14:45



Нямаше нищо плашещо на екрана на 3Д-ехографа, в 20-та седмица се виждаше едно много оформено 4ове4е с голям пишок

, дори прилика с таткото намерихме, както се и оказа впоследствие. Накратко- това беше едно вълнуващо изживяване, което си заслужаваше емоцията.



Тема Re: Впечатления от 3 или 4D Ултрасаунд? [re: -Randi-]  
Автор crazyone ()
Публикувано05.12.10 10:25



Даа, след 20 седмица може би :) Но по-рано не прилича на себе си ххиххих




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.