Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Карнавален костюмнови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано10.12.10 10:31



едно парче тюл може да го сгънеш на две, дори може да разместиш малко дължините (долното да е по дълго) и отвътре да нанижеш ластик. Остава да направиш един шев отзад, а на кръста и може да използваш някакво коланче, за да не се вижда ластика. Отдолу може да и облечеш някакво боди. А по бодито и тюла може да направиш някакви цветя било от плат, хартия или някакви изкуствени да вземеш. Една коронка и ето ти фея на цветята примерно





Тема Re: Карнавален костюмнови [re: galia71]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано10.12.10 10:32



Промуснах да кажа, че като малка така се правех на принцеса с голямо парче плат и много набрано на кръста





Тема Re: Карнавален костюмнови [re: galia71]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано10.12.10 10:36



Тя иска да е принцеса Бел (естествено!). Тюлът не трябва да го изрязвам на кръг, само го нагъвам както си е, нали? То няма и голяма ножица, де......



Тема Re: Карнавален костюмнови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано10.12.10 10:44



най-лесно е ако е правоъгълно и да се прегъне. Иначе трябва да направиш един шеф отгоре да нижеш. МОже да пробваш с някаква тънка покривка така както ти предлагам дали ще ти хареса.



Тема Re: Карнавален костюмнови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано10.12.10 10:45



а иначе такива костюми съм виждала в Хиполенд, но ти нали каза, че във Варна няма



Тема Re: Спам темичканови [re: Nasinda]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано10.12.10 10:51



Доколкото съм запозната няма, една приятелка преди месеци търсеше безуспешно и знам, че почна сама да се специализира с

и с



Тема Re: Карнавален костюмнови [re: galia71]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано10.12.10 10:52



Хиполенд има, няма Джъмбо

. Разбрах ти идеята за прегъване, имам едни остатъци от пердета, довечера ще направя проба




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.