Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:27 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Впечатления от 3 или 4D Ултрасаунд?нови [re: crazyone]  
Автор Ming Shu (curious mami)
Публикувано16.12.10 17:51



разбира се, че всяка мама с трепет иска да види как изглежда мъника дори в началото, вълнуващо е и двамата родители да видят за пръв път човечето, което са направили и което тепърва ще претърпи толкова промени ...

harmony is the key to happiness ...


Тема Re: Впечатления от 3 или 4D Ултрасаунд?нови [re: crazyone]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано17.12.10 22:41



Da и аз съм ходила, макар и доста отдавна. Това че може да се видят черти на лицето е вярно



Помня че имаше и някакви съотношения на пропорциите и се подписваш, че е възможно да не е видяно нещо, което е установено след раждането. Все пак и тази техника и очите на професионалистите не са перфектни.

Но изживяването си го бива


by himbeer

Тема Re: Впечатления от 3 или 4D Ултрасаунд?нови [re: himbeer]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано18.12.10 14:25



Химбеер, аз никога не съм се подписвала след преглед с ехограф, за първи път 4увам за нещо подобно(мисля, 4е ти си в същата 4ужбина, в която съм и аз).



Тема Re: Впечатления от 3 или 4D Ултрасаунд?нови [re: crazyone]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано18.12.10 14:57



Мене ме гледаха колегите на какъвто апарат дойде. По-важно ми беше кой колега гледа. Имаме едно фото като горди собственици на семка и после едно в стил гущер, но не съм се вживявала особено.



Тема Re: Впечатления от 3 или 4D Ултрасаунд?нови [re: -Randi-]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано19.12.10 12:13



Аз тогава бях частно осигурена, т.е. това е допълнителен ултрашалл, който другите осигуровки не поемат.

И се има за най-точния и суперкачествен. Затова лекарите искат да подпишеш, че е възможно нещо да не е видяно. Защото все пак бебето е в корема, не е същото като да го преглеждат родено.


by himbeer

Тема Re: Впечатления от 3 или 4D Ултрасаунд?нови [re: himbeer]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано20.12.10 14:26



Химбеер , за кой ултрашал става дума, 4е нещо не ми става ясно?
Мен ме гледаха около 20-та седмица на бременността и то не при гинеколога, а в унив.клиника на модерна апаратура(определено имаше разлика с тази от гинеколога- имаше и 3Д , но и 2Д в едно, голям екран на стената като на кино )))), както и ка4еството на образа бе мнооого на ниво) и нищо не съм доплащала, но не съм и подписвала.

Сори за спама.



Редактирано от -Randi- на 20.12.10 14:27.



Тема Re: Впечатления от 3 или 4D Ултрасаунд?нови [re: -Randi-]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано21.12.10 18:37



Сега и аз да спамя



Не помня точно в кой период на бременноста беше, май след 24тата седмица от бременноста ( все пак става дума за около преди 8години )

Но имаше диаграми, които ми бяха обяснени, ставаше дума за пропорциите на тялото и на органите. Казаха ми че ако искам, могат да вземат и околоплодна вода за исзледвания, но аз не исках.

И задължително- трябваше да подпиша че са допустими неточности.

Този преглед траеше повече от час. Все пак преглеждаха май всички органи на бебето. Преди това май попълвах нещо, за генетични болести и т.н.


by himbeer

Тема Re: Впечатления от 3 или 4D Ултрасаунд?нови [re: himbeer]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано23.12.10 14:18



Продължавам със спама.


Предполагам, 4е става дума за Feindiagnostik, но явно лекарят е проявил по-голямо старание от моя . При мен прегледът трае също доста време, но нямаше цял 4ас.



Тема Re:нови [re: crazyone]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано15.01.11 15:23



Имаме бременна колежка в работата и вчера донесе такава прясна снимка. Едно такова смръщено бебе

Тя беше очарована

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.