Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:27 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хитринки за предстоящите празници!нови  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано26.11.10 11:49



Скъпи дами, тъй като в последно време ми се налага да пестя много повече хайде да впрегнем въобръжението си и да даваме идеи как с малко пари, може да направим хубави изненадки за нашите семейства и деца и да ги зарадваме максимално...

Аз с Аля правих домашен гирлянд от гланцирано блокче. Умря от кеф детето, а аз щастлива, че и ангажирах вниманието поне два часа....
Събрала съм шишарки и другата седмица ще ги оцветяваме заедно за елхичката



Споделете и вие ........



Тема Re: Хитринки за предстоящите празници!нови [re: Nasinda]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано26.11.10 12:21



Нас, много хубава тема, особено на фона на утрешния ден на НЕкупуването

! Ако ще пращаш картички, може Аля да ги направи. Яна миналата година, хем беше малка успя да направи едни доста ефектни - наряазахме квадратчета от най-различни цветни хартии (от остатъци от опаковъчна хартия предимно, но става и от брошури на веригите, рекламни листовки и др. подобни). След това намирате лист хартия, подходящ за картички (аз взех няколко цветни листа А4 от офиса, но и с бели също правихме) и лепите малките квадратчета едно до друго, като пачуърк. Може после на пачуърка да залепите и елхичка, снежен човек, топка, изрязани от гланцово блокче. На мен много ми допадна резултатът .
Също и на Флорчето картичките, дето пусна линк, ми харесаха, ще принтирам нещо от там.
Онзи ден низахме гирлянди от едни стереопорени звездички, дето ги получихме с един колет с чупливи неща - Яна първо боядисва с водни бои, после низа с губерката (но загуби интерес по едно време )



Тема Re: Хитринки за предстоящите празници!нови [re: _dexter_]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано26.11.10 12:27



Много ми харесаха 3Д картичките на Флорчето.
Гирлянди правихме от гланцови блокчета. По прозорците нарисувахме фигурки със спрей. Мисля си да спретна 2 чорапчета, но не знам дали ще ми остане време.
Миналата година пекохме сладки, които могат и на елхата да се сложат. А на роднините правихме малко торбички с лакомства, пак правени от нас.




Тема Re: Хитринки за предстоящите празници! [re: Nasinda]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано26.11.10 13:29



Аз вчера се надъхах на тема коледна украса, иска ми се тая година да майторим, дори не толкова за да пестим пари, по-скоро за да включа Тоби в подготовката на празника и да не е всичко толкова комерсиално... и да не се застоява толкова пред телевизора. Разпечатах си няколко картички от оня сайт, които са за оцветяване, вчера купих цветна хартия и едни работи... да кажем нещо като брокат, но течен, в различни цветове, в тубички са и се нанадя директно върху хартията, става за оцветяване на картичките, стои супер ефектно.
Мисля да направим по една картичка за госпожите в градината, както и за наште. Ще сложим и в нас от тези картички, картинките могат да се изрежат и да се нанижат на конец и да се окачат някъде. Ще правя и венец за втарата, в къщата на мъжа ми има едно такова иглолистно растение, ще накъсам от него, ще увържа разни ленти и панделки...
Мисля да се пробвам да изрежа и снежинки от хартия...



Тема Re: Хитринки за предстоящите празници!нови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано26.11.10 13:36



добре, че ме подсети за снежинките





Тема Re: Хитринки за предстоящите празници!нови [re: Nasinda]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано26.11.10 14:48



Еххх...как ме върна назад във времето...година след година със сестра им дойдеше ли време вадехме гланцовите блокчета и почваше едно рязане и лепене, но стаята по тавана беше опасана с домашните гирлянди :)))))))
От шишарки и клонки може да си спретнете и венеца за външната врата :)
Играчки за елхата стават и орехчета увити в цветни станиоли.



Тема Re: Хитринки за предстоящите празници!нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано26.11.10 15:38



Ей това с орехчетата и хартиените снежинки са страхотни идеи! Ще се възползвам ;)



Тема Re: Хитринки за предстоящите празници!нови [re: Nasinda]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано27.11.10 11:09



Снощи пазарувайки с Боби видяхме в един магазин пакетчета от малки фигурки от плат (дебел порест) - елхички, звездички, еленчета. Различни цветове - бели, червени и зелени. В едно пакетче са доста и бяха по два лева. Купихме и ще ги нанижем като гирлянд






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.