Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Помощ Косопад  
Автор Ming Shu (непознат)
Публикувано25.11.10 13:02



Привет мами, искам да попитам какво слагате на косите си при косопад... Забърквате ли бабини рецепти от типа газ, мас и оцет или си купувате скъпи френски шампоани и ампули? Бих се радвала ако получа обратна връзка, тъй като откакто минах на диета организма ми е супер изтощен и имунната му защита е почти нулева и косата ми пада. Ще се радвам на съвет.

the harmony is the key to happiness ...


Тема Re: Помощ Косопаднови [re: Ming Shu]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано25.11.10 13:28



Я пусни едно търсене в клуба, имаше една хубава маска с едно дето се купуваше от ветеринарните аптеки

...сетих се тривитаминол. Аз си правих няколко пъти, накрая само се мажех с него, така или иначе е период и ще отмине. И от ампули против косопад имаше доволни мами, но не помня марки.



Тема Re: Помощ Косопаднови [re: Ming Shu]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано25.11.10 15:28



най-доброто и ефикасно нещо е ТРИВИТАМИНОЛ - както ти е написала Ала-Бала - купува се от ветеринарните аптеки - може да се го слагаш в домашни маски или направо да се мажеш с него - много е мазно и най-добре се измива с шампоана против косопад на Vichy...
аз за втори път по време на кърмене имам много сериозен проблем с окапване на косата (не просто косопад) и този път правя така:
вечерта преди миенето на косата се намазвам с тривитаминол, спя с него, сутринта си измивам главата с DECROS шампоана, а вечерта втривам една ампула от същата серия...
ефекта е леко ограничаване на косопада и страшно много нови покарали косъмчета



Тема Re: Помощ Косопаднови [re: incendio]  
Автор Ming Shu (curious mama)
Публикувано26.11.10 15:13



Много ви благодаря Ала бала и Инсендио :) Бях чувала за тривитаминола, но честно казано ме беше страх да го купувам, защото все пак е животински продукт, да не излезнат някакви странични ефекти... Но много мами го препоръчват и са доволни от него, ще взема да го пробвам и аз :)

the harmony is the key to happiness ...


Тема Re: Помощ Косопаднови [re: Ming Shu]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано26.11.10 15:20



Той е за животни, но реално това са три витамина А+Е+Д3.
Прочети и тук, за да не се притесняваш:





Тема Re: Помощ Косопаднови [re: Ming Shu]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано26.11.10 17:56



Хора, не се мажете с тия овчи витамини. Естествено, че са за животни, и естествено, че има разлика в чистотата на витамините, които се употребяват при овце и при жени.

След като косата ти е започнала да пада след диета и се чувстваш изтощена може би е по-добре да започнеш да взимаш бирена мая.



Тема Re: Помощ Косопаднови [re: surfline]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано26.11.10 21:20



по-добре наклепана с овчи витамини, отколкото плешива...


за чистотата съм напълно съгласна, но пък и едва ли някого би му хрумнало да ги пие, вместо да си ги сложи на главата...



Тема Re: Помощ Косопаднови [re: incendio]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано27.11.10 09:08



Те на животни мисля, че се инжектират...а не ги мажат...знам ли, една опаковка измазах навремето, имаше ефект.



Тема Re: Помощ Косопаднови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано27.11.10 10:43



Косата ми е в плачевно състояние, супер бързо се омазнява

! Тези маски дали биха помогнали с нещо? В центъра има ли някъде такава аптека, а и да питам - дали е напълно безвредно, че така съм се разбрицала здравословно, не смея вече никакви намеси да прилагам върху себе си...



Тема Re: Помощ Косопаднови [re: dessbess]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано27.11.10 10:53



аз намалявам омазняването с къна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.