Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 06.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Просто исках съветнови [re: tswete]  
Автор Бялa вpaнa (странна птица)
Публикувано19.11.10 12:41



Не съм от глезещите майки,и мен не са ме глезили.Точно Вие ме провокирахте,защото смесвате нещата,а няма нищо общо едно дете да се учи добре,да е работливо,и в същото време да е СТРАШЕН инат.Наистина ни подлудява,че не слуша и прави както реши.



Тема Re: Точно така,всичко наопакинови [re: Бялa вpaнa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано19.11.10 12:47



Да ти разкажа и аз за моето теле. Тя е в агенция за моделчета. Миналат година ни викат на кастинг за една тв реклама. Тя знае, доволна и щастлива тръгва натам с майка ми, стигайки обаче решава, че не иска да се снима вече (или се ядоса, че ще се снима без Мики Маус в ръка) и по никакъв начин никой не можа да я убеди да се снима.





Тема Re: Просто исках съветнови [re: Бялa вpaнa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано19.11.10 12:49



Според мен прекалено много се намесвате в личното й пространство, нещо което нито един пубертет не обича и затова прави напук. Тя е на 16г защо още й казвате как да се облича или да си сложи якето, за да не настине, прекалено е голяма, за да усети сама дали й е студено или не. Това вмешателство според мен я влудява и обръща нещата срещу вас. Аз лично така бих постъпила





Тема Re: Точно така,всичко наопакинови [re: Бялa вpaнa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано19.11.10 14:32



хахахаха. Моят зет облечен в костюм и стегнат за сватба нещо се ядосал и пак така седнал в локва.
Ама ти упорито буташ щерката си да става модел






Тема Re: Въпрос за възпитаниетонови [re: _dexter_]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано19.11.10 14:34



ОК де, не са идиоти, просто се държат като такива.




Тема Re: Точно така,всичко наопакинови [re: NikiFin]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано19.11.10 14:40



И въобще не се хвали с нея, уж оплаквайки се...
умна, красива, работлива...
какво ли още ще излезе





Тема Re: Точно така,всичко наопакинови [re: NikiFin]  
Автор Бялa вpaнa (странна птица)
Публикувано19.11.10 14:53



Изобщо не я бутам,това е вече отминало,а и да искам,не мога да я бутам за нищо-все едно да се опитвам,да поместя планината.Мога да разкажа още един смешен случай-когато беше на детска градина на 3 години,отказвала да си обуе домашните пантофи и учителката,която я карала за това беше получила страшни ритници в корема.То,с Козирог да се оправиш-не става.



Тема Re: Точно така,всичко наопакинови [re: Бялa вpaнa]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано19.11.10 15:23



Е, последната проява не говори много добре за възпитанието й. Инат, инат, но проявен като агресия към госпожата в ДГ не го възприемам за нормално поведение на детнце.



Тема Re: Въпрос за възпитаниетонови [re: NikiFin]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано19.11.10 15:23



Бе не можеш да го разбереш това с ината ако го нямаш заложено в себе си... от там нататък всякакви опити да се анализира, определя, дефинира и пр. са просто нелепи.
Ники, това не само към теб.



Тема Re: Малко уточнениенови [re: tswete]  
Автор Бялa вpaнa (странна птица)
Публикувано19.11.10 16:27



Това е станало при опит НАСИЛА да и бъдат обути домашните пантофи от учителката.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.