Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Има ли бременни в 1-2 месец тук?  
Автор crazyone ()
Публикувано12.10.10 11:23



Здравейте!
Аз съм бременна в 6 седмица и абсолютно нищо не знам за бременноста освен нещата от "обща култура".

Кога чуха сърдечния ритъм за първи път? Имахте ли сутрешно гадене и тн?
:)



Тема Re: Има ли бременни в 1-2 месец тук?нови [re: crazyone]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано12.10.10 11:46



Честита ти бременност и добре дошла сред нас. Винаги се радваме на нови попълнения. За повръщане не бих могла да се включа, защото за мен това е непознато чуство по време на бременност, но в първата закована тема на Дебора има съвети от др.Даскалов как да се пребориш с това.

Сърчицето още някоя и друга седмица и ще се чуе .... ех какви трепети са това ....

Hot stuff

Тема Re: Има ли бременни в 1-2 месец тук?нови [re: crazyone]  
Автор white bear ()
Публикувано12.10.10 12:04



Здравей, честито и от мен и лека бременност!

Да ти кажа, ако не си почнала да пиеш фолиева киселина, да я почнеш веднага, защото е много важна. Не чакай да идеш на лекар за това.



Тема Re: Има ли бременни в 1-2 месец тук?нови [re: crazyone]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано12.10.10 12:20



Добре дошла.
При моята бременност сърцето се чу сравнително късно - 8-9 г.с. Горе-долу по това време започна да ми се гади и продължи доста дълго - до края на 18 г.с. бяхме първи приятели с порцелановия трон. Искрено ти пожелавам на теб да ти се размине или поне да приключи бързо този период.


Момичетата вече са ти казали за фолиевата, а аз ще добавя и да поемаш много течности - поне 2 л. дневно.
Лека и красива бременност.



Тема Re: Има ли бременни в 1-2 месец тук?нови [re: crazyone]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано12.10.10 12:45



Лека бременност и от мен

. Трепетите са приятни и със сигурност ще научиш много в идните месеци. Повръщах много и дълго и е много неприятно, но дано това те подмине



Тема Re: Има ли бременни в 1-2 месец тук?нови [re: crazyone]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано12.10.10 14:12



4естито, Крейзи!
Дано мине леко бременността!Вече са ти обяснили за най-важното. Сърчицето на моя син го чухме към 7-ма седмица, всъщност тогава ми беше първия преглед, откакто забременях. Екстра като повръщане не съм имала- дано и теб те подмине.

Апетит имах определено като за двама.



Тема Re: Има ли бременни в 1-2 месец тук?нови [re: -Randi-]  
Автор crazyone ()
Публикувано13.10.10 10:35



Много много благодаря, за отговора.
Пия фолиева киселина, даже една опаковка преди за забременея.
Имам Прегнакеар витамини, но док каза след 3 месец.

Вчера ми беше първата консултация. 6 седмица и 2 дни. Не се чу сърчицето, а така се надявах.
Имам час за чаааааааак след 2 седмици, но мисля да отида в 7 -мата тамън да си взема направление.

Гадене има малко, не повръщам още.
Апетит си имам.. не се тъпча, но огладнявам на 3-4 часа, което ми е малко шокиращо!!!

:))
Пишете пак..
Вие на колко седмици сте?



Тема Re: Има ли бременни в 1-2 месец тук?нови [re: crazyone]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано13.10.10 14:59



Има време 3а сър4ицето, ще го 4уеш. Стискам палци да е по-скоро.





Тема Re: Има ли бременни в 1-2 месец тук?нови [re: -Randi-]  
Автор crazyone ()
Публикувано13.10.10 15:37



Имам малко кафеникаво зацапване и много ме е страх. Доктора ми каза да взимам дуфастон 2 х 1 т. :((
Уфф ,....чакане.. и се моля всичко да е наред



Тема Re: Има ли бременни в 1-2 месец тук?нови [re: crazyone]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано13.10.10 15:45



Случава се в началото - почивай доколкото можеш и гледай, ако можеш да си вземеш два-три дни почивка(ако работиш) докато се закрепи човечето.

Иначе аз съм на...чакай да сметна - на около 285 седмици - т.е. майка на 4,5 годишно диване, но с добре запазени спомени от бременността

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.